Sunuculara Bot Atma Sunucuların Çökme Sorunu Çözüldü

bahrikaaahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamın Alüküm Değerli Forum üyeleri Sizlere Sunuculara Bot Atılıp Sunucuların Çökemsi Sunuculara Crash Saldırısı Vb Hatta En kötüsüde Ping Yuklemeleri Bu Sorunlar Artık Tüm Sunucu Sahiplerinin Canını Sıkmaya Başladı Öncelikle Şöyle bir site var mcspawn diye bu site Sunucunuza Bot ve ping atar dersenizki sunucuma bot girmez plugin yüklü kesinlikle yanlış bir bilgi botlar sunucuya girmiyor giriş yapılıyor derken bile 1 kişi girince direk pluginler adamı kayıt eder sitede bunu kullanarak serveri çökertiyor pluginler şişiyor ve cpu kullanımı artıyor sonra makina kapanıyor suncuuda çökmüş oluyor bunun 2 tane koruması var hatta 4 kesin çözüm bunlar

1.En tavsiye ettiğim yol budur: port 25565 olmucak değişdirin portu ve buna bir domain bağlayın domainden ipinizi bulamacaklar ve bulsalar bile portu bulamıcaklar bu zaten bot programlarıda port istiyor bot işlemicek sunucuya port örneğin şu olsun ( 14575) bunun gibi ama kafanıza göre dğişdirin :)

2.Bu ise AntiJoinBot ve AntiJoinBot Ultra Bunları Yükleyin sunucuya botlar erişim yapamaz ve sunucuya giriş yapmaz ve ping atamaz

3.Yol İse Şudur Skript Kullanın Skript Kodu Budur.
on quit:
delete {şifregirildi.%player%}

on connect:
if {koruma::%player%} is not set:
kick the player because "&8&l[&c&l!&8&l]&7 &c&lSistem &8&l[&c&l!&8&l] &7> Tekrar Giriş Yap."
wait 0.3 second
set {koruma::%player%} to 1
stop

on quit:
delete {koruma::%player%}

4.İse Düzgün Kitle Seçin Kendinize Türkiyede biraz Bulmak Zor Ama Genede düzgün bulmaya çalışın. sizin kuyunuzu kazcak birileri olmasın arkanızda dikkatli olun neyse inaşşllah sorunlarınız düzelmişdir iyi günler :)

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Bunların arasında yapılacak en iyi şeylerden biri Authme'nin kendi ayarlarıdır. Dış ülkeleri engellemeyi unutmayın. Lobi kurabilirsiniz. Skripte gerek yok, hiçbir şeye yaramaz, atmak isteyen hertürlü atabilir.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Port olayı doğru ama engelleme yöntemi yanlış.
İlk bağlanılan IP'den bot atılmıyor evet ama oyun'un konsoluna bakıldığında "Connecting to <IP>:<Port>" olarak çıkıyor.

AntiJoinBot, dediğin siteden gelen botlara karşı koruyamıyor. AntiBotUltra ise bütün botlar girdikten sonra devreye giriyor. (Zaten bütün botlar girince sunucu ölüyor.)

Skript ise bütün bağlantıları kontrol edecek şekilde yeterli hıza sahip değil.
Sadece "on connect" için milyonlarca işlemden geçiyor. Bunu bir oyuncu için yaparken ikinci oyuncu araya sızıyor çok hızlı olduğu için. (Böyle skript kullanan sunucularda denedim botlar sunucuya girebiliyor.)

AuthMe ile biraz ayar yapılarak engellenebilir. (Hızlı gelen bağlantıları engelleme özelliği var diye biliyorum)

bahrikaaahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunların arasında yapılacak en iyi şeylerden biri Authme'nin kendi ayarlarıdır. Dış ülkeleri engellemeyi unutmayın. Lobi kurabilirsiniz. Skripte gerek yok, hiçbir şeye yaramaz, atmak isteyen hertürlü atabilir.
yorumun için teşekkür ederim forumda önceden paylaşdım dediklerinizin hepsini yapdım türkiyeden genede saldırı yapılıyor genede çöküyor

Port olayı doğru ama engelleme yöntemi yanlış.
İlk bağlanılan IP'den bot atılmıyor evet ama oyun'un konsoluna bakıldığında "Connecting to <IP>:<Port>" olarak çıkıyor.

AntiJoinBot, dediğin siteden gelen botlara karşı koruyamıyor. AntiBotUltra ise bütün botlar girdikten sonra devreye giriyor. (Zaten bütün botlar girince sunucu ölüyor.)

Skript ise bütün bağlantıları kontrol edecek şekilde yeterli hıza sahip değil.
Sadece "on connect" için milyonlarca işlemden geçiyor. Bunu bir oyuncu için yaparken ikinci oyuncu araya sızıyor çok hızlı olduğu için. (Böyle skript kullanan sunucularda denedim botlar sunucuya girebiliyor.)

AuthMe ile biraz ayar yapılarak engellenebilir. (Hızlı gelen bağlantıları engelleme özelliği var diye biliyorum)
değerli yorumun için teşekkürler ama arkadaşımın serverine süreklib ot atıyorlardı ama authmede türklere açık yapdım sunuuyu sadece skript yazdırdım ücretli hızlı girişler için engelleme sadece port olayı işe yaradı çokda güzle çalışıyor

DsPadZoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi Sürekli Saldırı yapıyorlardı senın sayende şu anda saldırı yapamıyolar