killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba sayın ForumGamer üyeleri.

Bir survival sunucum var ve hepinizin bildiği gibi bir Minecraft sunucusu için site olmazsa olmaz. Bende bir süredir site arayışı içerisindeyim. Ancak ne bütçeme uygun bir şey bulabildim, ne daha ucuz ve güzelini. İçinizde mutlaka minecraft sunucusu ve sitesi olan vardır, eğer bu konuyu görüyorsanız lütfen cevap veriniz. İyi Günler.

(Bütçem 60TL, LeaderOS denedim ancak nedense onaylamadılar. Sayın LeaderOS, eğer bu konuyu görüyorsanız lütfen iletişime geçiniz.)

Bu arada belirtmeyi unutmuşum; Site derken webscript olarak falan anlamayın, ben direk bildiğimiz site diyorum. Eğer hali hazırda bir hosting yoksa bana en uygun yerleri ve nasıl yapacağımı lütfen anlatınız. Daha önce hiç site ile ilgilenmediğimden fazla bilgim yok bu konularla alakalı.

Black0PS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
İsteğinizi tam olarak anlayamadım. Web script, domain, web hosting hangisini istiyorsunuz?

Black0PS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Anladığım kadarıyla eline domain web hosting yok önce bunları satın alman gerekiyor. Daha sonra Webscript satın alman gerekiyor bunları aldıktan sonra güvenle satış yapabilirsiniz.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Anladığım kadarıyla eline domain web hosting yok önce bunları satın alman gerekiyor. Daha sonra Webscript satın alman gerekiyor bunları aldıktan sonra güvenle satış yapabilirsiniz.
Bu dediklerinizi önerdiğiniz nereden alırsam daha uygun olur?

_Arda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hosting Olarak poyraz hosting gayet guzel ama tc numarını vermen gerekiyor domain olarak kesinlikle namecheap oneririm ben kullanıyorum menunun godaddy de olabilir ama ordan domain alırken vergi no fln soruyo paran boşa gider o yuzden domain olarak https://namecheap.com hosting olarak Poyraz Hosting | Ücretsiz Hosting ve Ücretsiz Domain öneririm web skript olarak LeaderOS önerim bi sorun varsa discordum _Arda#7514 (Site işlenirinden anlıyorum site falan yaptığımdan sorun olursa yaz nasıl yapacagını gosteririm)