Yardım sunucumda bazı komutlar çalışmıyor

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba değerli forum üyeleri ben sunucuma bazı skriptler ekliyorum en son mesela -/sat -/profil falan ekledim fakat bunları chate yazınca
olmuyor hata da vermiyor bir şey de açmıyor bu neden oluyor lütfen bilenler yardım etsin çok sinir bozucu

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Sunucu sürümünüz ve .jar dosyanız nedir skript eklentiniz veya eklentilerinizden dolayı bu hatayı alıyorsunuz.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Skript sürümünüz nedir? Log dosyanızda hata var mı? (oyundan hata vermese bile konsoldan veriyor olabilir, veya skript eklentisi komple çalışmıyor olabilir. /version Skript yazarak skript sürümünü öğrenebilirsiniz.)

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript sürümünüz nedir? Log dosyanızda hata var mı? (oyundan hata vermese bile konsoldan veriyor olabilir, veya skript eklentisi komple çalışmıyor olabilir. /version Skript yazarak skript sürümünü öğrenebilirsiniz.)
skript sürümünü başka nereden öğrenebilirim

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyalar

• takatuka.PNG
    takatuka.PNG
    14.5 KB · Görüntüleme: 180

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skquery var ondan olabilirmi ?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Skriptler hatalıdır veya bir plugin desteği ile çalışan skriptlerdir, hataların loglarını atarsan yardımcı olalım.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Büyük ihtimal komutlarında scriptlerinde tab veya başka hatalar var. /version Skript yazabilirsin veya Skript.jar'ı WinRaR / 7zip veya alternatif programlar ile açıp plugin.yml den version kısmından sürümünü öğrenebilirsin.

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimal komutlarında scriptlerinde tab veya başka hatalar var. /version Skript yazabilirsin veya Skript.jar'ı WinRaR / 7zip veya alternatif programlar ile açıp plugin.yml den version kısmından sürümünü öğrenebilirsin.
son sürüm dostum

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
son sürüm dostum

Skript'in bir den fazla forkları var, hangisi olduğunu bilmemiz gerek, bahsettiğin son sürüm 2.1.2 de olabilir, 2.4-alpha4'de olabilir, 2.3.6'da olabilir. Ekstra olarak sunucu loglarında herhangi bir hata var mı?