Sunucumuz Hosting Sponsorunu Aramakta | Anarşi Sunucu, Sunucularınızın Gücünü Göstermek İçin birebir

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Neo Roma 2.0 Anarşi sunucusundan safkannu,
Türkiyede yeni gelişen anarşi sunucu kategorisinde türkiyedeki en büyük 2. anarşi sunucuyuz ve gün geçtikte oyuncu sayımız artmakta (günlük 30a yakın aktif oyuncu olmakta ekibimizin bugüne kadar gerçekleştirdiği ve ilerleyen süreçte gerçekleştireceği reklam hamleleri ile 1. aşamada hedefimiz sayıyı 100 e çıkartmak ), buna paralel olarak da gereksinimlerimiz yükselmektedir. Sunucumuza sponsor olacak "KURUMSAL" hosting firmalarından sponsorluk beklemekteyiz, taraflar olarak karşılıklı anlaşmalar sağlanırsa sunucumuzu sponsor olacak firmalara taşımak istiyoruz
İletişim işin discord: safkan#3002
Sunucu başlığımızı BURDAN inceleyebilir
Sunucumuzun tanıtım videosunu ise Burdan izleyebilirsiniz.
Sağlam bir ekibimiz vardır sponsor olacak şirketin her türlü reklam aktivitelerini sunucumuzda anarşi sunucu ruhuna aykırı olmamak kaydı ile yürüceteğimizden emin olabilirsiniz.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu linke tıklayarak AnkSoftun sitesine gidebilirsiniz. Discord adreslerinde sponsorluk diye bir şey yapıyorlar. Güzel bir projeniz var ise size makine verebilirler. Bir bakın derim. Kaliteli Hosting.

LostVanilla

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beli şartlarımız var eğer kabul ederseniz görüşmeye gelebilirsiniz.
Sunucunu anarşi ruhuna karışılmayacak.
Discord Grubu Kodu; aZVaqK8

- Lost Vanilla Reklam Yöneticisi -
- Memory

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerekli sponsor bulunamadı konu hala aktiftir