Sunucumuz için öneri fikir istiyoruz

Faction mu? Skyblock mu?

• 1.8-1.13 Skyblock mu?

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1.12 Üstü Skyblock mu?

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biz 2 kafadar bir sunucu açmak istiyoruz 2018'in şubat ayında açmış olduğumuz MinetürkNetwork sunucusu ile bayağı bi kitle yapmıştık sonra özel sebeplerden kapatmak zorunda kaldık tabi sonra yine denemeler yaptık ama bişeyler elde edemedik pek şimdi sizlere sorum şu sistem bakımından çok farklı olmakla birlikte faction yada skyblock sunucuzu açmak istiyorum hangisini açmam daha iyi olur önerileriniz bizim için çok önemli

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Java sürümünü 1.9.4 yap, 1.9 - 1.12 arası girilsin. Benim önerim bu.
1.9 Sürümü ile level, elytra ve birsürü şey daha ekleyebilirsin. Bu saydığım 2 tanesi örnek sadece.
1.8 1-13 Açsan sunucu sürümü zaten 1.8 olucak, 1.13 giren adam ile 1.8 giren adam için oyun çok farklı olur. Bu yüzden saçma.

Opskyblock sunucusu piyasada çok fazla var, Emekskyblock açıp ben gerçekten yaparım diyorsan aç ancak emek açmak istemiyorsan Faction öneririm. Çünkü opskyblock sunucuları piyasada gittikçe çoğalıyor.
Faction'da kendi kemik kitleni daha iyi oluşturabileceğini düsünüyorum.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.9 Sürümü ile level, elytra ve birsürü şey daha ekleyebilirsin. Bu saydığım 2 tanesi örnek sadece.
1.8 1-13 Açsan sunucu sürümü zaten 1.8 olucak, 1.13 giren adam ile 1.8 giren adam için oyun çok farklı olur. Bu yüzden saçma.

Opskyblock sunucusu piyasada çok fazla var, Emekskyblock açıp ben gerçekten yaparım diyorsan aç ancak emek açmak istemiyorsan Faction öneririm. Çünkü opskyblock sunucuları piyasada gittikçe çoğalıyor.
hmmm önerilerin için çok teşekkür ederim dikkate alcagım 1.9.4 olabilir aslında :)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

Bana yazacak bir şey bırakmamışsın :D .

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bence piyasada çok az PvP sunucusu açın eski günlerine dönsün be PvP.