Sunucusunda Yetkili Açığı olanlar bakabilirler.

batuu07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam dostlar. Evde boş boş oturuyorum. Canım aşırı sıkılıyor. İnsanlara yardım etsem faydalı olacağımı düşünüyorum. Neyse ben konuya geçeyim, yetkili alımı olan serverler bana ulaşabilir, aşağıya Discord etiketimi bıraktım.
Bir kendimden bahsedeyim:

İsmim Batu.

Yaşım 17. 20 ocak tarihinde doğdum.

Deneyim konusundan bahsedeyim: Minecraft'ı 5 6 yıl önce bir youtube kanalında gördüm sadece izledim 1 yıl sonra bilgisayara kurmaya çalıştım kurabildim fakat premiumum yoktu 1 bucuk saat deneme veriyordu :D. neyse teamextreme launcher filan gördüm artık serverlerde oynamaya başladım. 2 yıl sonrasında server açtım yönettim 50 60 aktif. (pvp serverleri az vardı o zamanlar). parasında sıkıntı cıkınca kapatmak zorunda kaldım. sunucularda rehberlik adminlik moderatörlük yaptım. ardından laptopum kırılınca 2 3 yıl giremedim nisan ayında da özelliklerini beğendiğim bilgisayar aldım. artık oynamaya devam ediyorum. toplam 4.5 yıl deneyimim var.

Bilgi sahibi olduğum sunucu türleri Faction sunucuları, Skyblock sunucuları, Pvp sunucuları.

Sizin için Makul ise istediğim yetki Adminliği kesin olarak becerebilecek görevlerimi yerine getirebilecek komutları bilen bir insanım. Onun dışında moderatörlük'de yapabilirim. Rehberlik pek tarzım değil.

Discord Etiketim: batuu#0001
+ olarak lütfen yetkili alımı olan sunucular Aternos, Server.pro gibi yerlerden kurulmuş olmasın. BatiHost, Nitrado, Keyubu gibi kaliteli yerlerden olsun.

Egepro2018

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
LAN BATU YETKİLİ ALIMINAMI GEÇTİN BUGUNDE VAY KANKAMIZ NE İŞLERE GİRMİŞ :D

BurakTR2500

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstersen ArenaPvP Sunucumuzda Yetkili Olabilirsin Bana Discorddan ulaş kendini tanıt seni uygun görürsem alayım :)
BurakTR2500#4205 <<< Discord <<<

Egepro2018

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
batuu bence bu laf sokma konusu her davetede laf sokulmaz be güzel kardeşim .d

Haleybear

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim server batihost hub.factin opskyblock var mod açığı var
Discord Haleybear#4569