> Survival 1.18.1 > Yeni Sezon!> Çiftçi > Tüccar > Gelişmiş Sistemler > Meteor! > Sunucuya Büyüler! > Banka > Sonsöz Play.Splendidnw.com >

OnlyEmirhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Splendid Network > En Hard Emek Survival 1.18! > Tüccar > Çiftçi > Meteor Etkinligi > Hergün Event! > play.splendidnw.com​

Kurucu Emirhan Barlas / _Dutzy_
Admin NatsuDragnel

Sizlere özgürce eğlenip, Survival türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak gelişmiş sistemler sunuyoruz. Survival türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin! Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız

Sandık Saklama Etkinliği
'Bu Etkinlik Haftada bir yapılır ve VIP çıkma Şansı yüksektir'

Event Etkinligi
'Sizlere Özel Olarak Hazırlanan Sandıklardan Elmas Gelme Şansı İle Hergün Sunucuda Para Kasabilirsiniz!'

Jackpot
Kendini şanslı hissediyorsan Jackpot'a katılıp paranın dibine vurabilirsin!

Sunucuya Özel İtemler
'Sunucumuza Özel İtemler İle Rakip Oyunculara Fark Atabilirsiniz

Sunucunun Emek Olması
Sunucumuz emek oldugu için en yüksek rütbeye çıkmanız zorlaşıyor ve sıkılmadan uzun süreler oynayabiliyorsunuz!

0 P2w
Sunucumuzunen yüksek rütbesi ile en yüksek vip olan SVIP kitleri eşit oldugundan dolayı para yatırmadan gönül rahatlıgı ile oynayabilirsiniz!

2022-03-13_02.09.15.png
2022-03-13_02.12.28.png

1647177356667.png

Son düzenleme:

Wustend

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oynaması Eğlenceli Ve Bir Hayli Güzel Vakit Geçirebileceğiniz Bir Sunucu. (Oynayıp Gördüm Ön Yargılı Olma Gir Eğlen). :)

Olsunbeyaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzel bir server. Ben beğendim. Ama keşke aktif sayısı da güzel olsa.