Survival Plugin Paketi & Map - 1.8.8 |

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Survival Plugin Paketi

Merhaba, sizlere "efsaneler ölmez şekil değiştirir" sözünün mimarlarının kullandığı paketi ve mapı paylaşmak istedim.
Plugin paketinin ve mapın hiçbir şekilde telif hakkı yoktur. Mutlaka yoruma atlayacaklardır. Söylediklerine aldırış etmeyin ve rahatlıkla kullanın.
İndireceğiniz rar dosyasının içerisine başlat.bat çalıştırıcısınıda koydum.
Eğer anlamadığınız bir yer olursa discord adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Plugin paketi ve map için görsel koyma gereği duymadım. Çünkü "Efsaneler ölmez şekil değiştirir" sözü gibi klasik bir pakettir.
İsteyen istediği gibi kullanabilir.

İndirme Linki

Overrated

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
plugin paketinin ve mapın telif hakkı vardır map olymposbtye aittir ilk aldıgında rarda yazan şeyi görmüşsündür umarım :)

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
buram buram kalite koktu. ups oda ne? kalite değilmiş.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
plugin paketinin ve mapın telif hakkı vardır map olymposbtye aittir ilk aldıgında rarda yazan şeyi görmüşsündür umarım :)
İsteyen istediğini yapabilir. Paketin ve mapın atmış olduğum halinin hiçbir şekilde telif hakkı yoktur.
Gerçektende dediğim gibi, efsaneler şekil değiştirmiş :)
Ayrıca yazan şeylere her zaman inanıyorsan, bende bir şey yazayım.
TELİF HAKKI YOKTUR!

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Güzel bir paket, tebrik ediyorum. Fakat aklıma takılan soru şudur "OlympusBT" ye ait olan ve ücretsiz paylaşılmayan haritayı paylaşmanızın sebebi nedir?

texax12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba paket efsane fakat essantials da mesaj bölümünü bulamadım sizin ? lazımda

ByArtem323

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketi tamamen bana aittir kendileri benden izinsiz yayınlamışlardır gerekli işlemi başlatıyorum. Kendilerini o kadar akıllı sanmasınlar bunu yapabilceklerini bildiğim için gizli yerlere adımızı koyduk bunu çok rahat size kanıtlarım.

Son düzenleme:

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Plugin Paketi tamamen bana aittir kendileri benden izinsiz yayınlamışlardır gerekli işlemi başlatıyorum. Kendilerini o kadar akıllı sanmasınlar bunu yapabilceklerini bildiğim için gizli yerlere adımızı koyduk bunu çok rahat size kanıtlarım.
Bu isimleri silmek o kadar zor bir şey değil hocam, asıl önemli olan yapıldığına dair videonuz varsadır ki muhtemelen yoktur. Emeğinize yazık oldu gibi...