Survival & SkyBlock & Faction Kararsız Kaldım Hangisini Açıyım ?

Sizce Hangi Sunucu ?

• Kullanılan toplam oy
    5

Wretor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazacaklarım kendi bakış açım ve düşüncelerim olduğu için başka biri benim gibi düşünmeyecektir yinede yazayım.
Sunucu açmak istiyorsan kendine sorman gereken ilk soru şu "Ben PvP kitlesinimi hedefliyorum Survival seven kitleyi mi?" Kendine bu soruyu sorup cevabı bulduktan sona eğer ki PvP kitlesini hedefliyorsan Faction ama yok Survival kitlesini hedeflemek istiyorsan Survival ya da Skyblock eğer ki Survival ve Skyblock arasında kalırsan kendine soracağım ikinci soru şu "Sunucu için sürekli uğraşabilecekmiyim?" Eğer bu soruya evet diyorsan Survival aç çünkü Survival sürekli güncelleme ve yenilik isteyen bir şeydir. Eğer sürekli uğraşamam diyorsan Skyblock aç çünkü Skyblock şuanda fazla bir şey istemeyen bir tür.
Skyblock açmak istiyorsan OP açacaksın eğer güzel ve güncel sistemlerde olursa tamam sunucunun işleme imkanı %70'in altına düşmez.

Not olarak şunlarıda eklemek istiyorum Faction dediğimiz şey temelde Survivalın alternatiflerinden biridir bana göre, başka bir şey değil. Faction PvP oyuncularına daha yatkındır. Faction da amaç güçlenmek ve diğer klanları devirmektir. Survival ise hayatta kalma çabasıdır. Gerek Minecraft sürümü gerek Sunucudaki sistemler bakımından güncel kalmak zorundadır, sürekli uğraş ister çünkü güncel kalmazsa ve yeni şeyler gelmezse insanlar bir noktadan sonra sıkılmaya başlar.
Skyblock dediğimiz şey Survivaldan sıkılmış tabiri yerindeyse kendine baştan bir Dünya oluşturmak isteyen kitleyi hedefler. Daha öncede yazdığım gibi senin kendine sorman gereken ilk soru şu "Ben PvP kitlesini mi hedeflemek istiyorum yoksa Survival Kitlesini mi?" Bu sorunun cevabını bulunca kendi soruna da cevap bulmuş olacaksın.
Skyblock kısa yoldan kitle ve tabiri yerindeyse para kazanma yoludur, Survival ise uğraş, zahmet ve kitle hedefleme yoludur.

Bunları ilk başta okumayıp direk sona gelecekler vardır ama okuyun okuduktan sonra kafanız karışacaktır eminim ama kendi kendine bir süre düşündükten sonra kendinize en uygun kararı vermenizi sağlayacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkür Ederim Sağolun ; )