Survival Sunucusuna Admin,Yönetici Arayanlar Bu Konuya..(Konu Kapandı.)

Aurinko

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adım
Güneş
Yaşım
22
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri
Survival
Sahip Olmak İstediğim Yetki
Admin,Yönetici
Merhabalar dostlar.Öncelikle kendimden biraz bahsedeyim.22 yaşındayım.Son 2-2.5 senedir bir sunucuda oynamaktan ziyade sunucu açtım bir arkadaşımla beraber.Bunlar survival sunucusuydu.Yetkim ne olursa olsun oyuncularla ilgilenirim onlarla da kaynaşırım elimden geldiğince.Kimseyi küçük görmem.İnsanların yaşından çok nasıl konuştuğuna, davrandığına bakarım.İnsanlara pozitif yaklaşmayı tercih eden biriyim.Yazılımla ilgilendiğim ve minecraftı sevdiğim için bi sunucu kurmak, admin olmak bana çok cazip geldi.Sunucuyla ilgilenmekten kaçınmadım hiç .Son olarak toparlamam gerekirse de bi süredir uzak kalmıştım minecrafttan ve geri dönmenin keyif vereceğini düşündüm.Eğer sizde sunucunuzda benimle beraber çalışmak isterseniz discord adresimi aşağıya bırakıyorum.

Discord: Aurinko#2083

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam Dostum - 190 GB Makineye Sahibiz Yakın zamanda Survival Sunucusu Açmayı Planlıyoruz - Makinenin 20-25 Gb'ını Minecraft servere vereceğiz.. ki bize gerçekten yönetebilicek bi moderatör gerekiyor pluginleri hepsini ayarlıyacağız şimdilik böyleyiz eğer düşünürsen bi pm atmanı öneririm - 2012 den beri sunucu açıyoruz bu arada .

Makine Amazon Şirketine Ait - Saatliği 100 dolar olarak veriyoruz.