Survival ve SkyBlock Market ve pluginlerini ayırma

skylancer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar ben 1.12.2 serveri açtım aslında başta klasik survival açtım amacım öyle çok abartılı değilde eski oyuncuları çekme amaçım neyse sonrada skyblock ekledim 2 sorum var şöyle;

1. Oyuncu SkyBlock geçtiğine warp survival marketti vs kullanmasına izin verilmeyip sadece skyblocka özgü item komutları nasıl kullanabilir(Survival içinde geçerli)
2. Mesela diyelim adam skyblocktan geldi survival dünyasından item çalma, marketi kulanmama vs yapmamasını sağlamak için ne yapmalıyım lütfen yardım edin baya aradım bulamadım.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
2. sorunuz için isteğiniz şu eklentiyi kullanabilirsiniz; Per World Inventory
Eklentinin amacı oyuncuların envaterlerini her dünyada ayırmaktır.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
tek sunucuya 2 sunucu birden kurmayı tavsiye etmem sağlıklı olmaz bence
eğer yok vazgeçmem diyorsan 2 sorunun cevabını zaten arkadaş vermiş
1 ci sorunun cevabı ise mlsf diye düşünüyorum tabi sağlam bilgin varsa multiverse den ayarlarsın belkide emin değilim ama mümkün olabilir aslında örn. skyblock dünyasından survival dünyasına gitmeyi yasaklarsın spawn dünyasından 2 dünyaya da gitmesine izin verirsin insanlar skyblock dan survival a survival dan skyblock a gitmek için spawn dünyasına geçme zorunda kalır yapılabilir fakat zor ve karmaşık olur diye zannediyorum bunu multiverse yardımı ile yapabilirsin komutları dünyalar arsında engelleyebilirmisin bilmem orasını tabi .

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Tek sunucuda çoklu oyun modu yapmak için hem güçlü bir sisteme sahip olman gerek, hemde fazlasıyla dikkatli olman gerek.
Kapatman gereken yüzlerce açık, ayarlaman gereken binlerce sistem olacak.
Biliyorsan zevkli olur bilmiyorsan başkasının rehberliğinde asla denemeye kalkmaman gerekir.

Tavsiyem;
Otur kendi bilgisayarında bir localhost sunucu kur. Kafandaki sistemi kurmaya başla. Deneme-yanılma yöntemi en kalıcı ve güzel öğrenme şekilidir. Biz sana kurdurursak, her hatanda yine bize gelmek zorunda olacaksın. Ama kendin kurarsan kimseye muhtaç olmadan kendi derdini kendin çözersin, ki bu ise seni başarıya ve kaliteye götürecek tek yol.