SurvivalX Yazıklar olsun

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Bu gün yakın bir zamanda açılmış olan SurvivalX sunucusu hakkında olan cirkeflikleri göze getirecegim.
1- Serverde admin diye bir şey var ve bu adminler kafalarına göre oyuncu banliyor.
2- Serverde sürekli yetkili yok , isteyen küfür ediyor isteyen reklam.
3- Oyuncular dışında admin ve moderatör kişiler istediği küfürü edebiliyor. Burdada oyunculara yapılan ayrım.
(Küfürlü bir şekilde beni banladilar.
Buyrun ss)

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Bu gün yakın bir zamanda açılmış olan SurvivalX sunucusu hakkında olan cirkeflikleri göze getirecegim.
1- Serverde admin diye bir şey var ve bu adminler kafalarına göre oyuncu banliyor.
2- Serverde sürekli yetkili yok , isteyen küfür ediyor isteyen reklam.
3- Oyuncular dışında admin ve moderatör kişiler istediği küfürü edebiliyor. Burdada oyunculara yapılan ayrım.
(Küfürlü bir şekilde beni banladilar.
Buyrun ss)
Bu bizim sunucumuz değil.

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üstelik ilk attığım ss sonrasi. Kurucu banlanan arkadaslardaki kufurleri silmek için böyle bir site kurmuş .

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk görüntü kayıt ol ssiydi :/ 2. görüntünün ne anlamı var anlamadım :/

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birkere ilk banimda küfür varsı. Onun ss ise vardi ki attimda. Üstelik bu küfürlü bani kaldırmak için yaptığın bir şey buna itiraz edemezsin. Adminlerin çocuk gibi geleni geçeni banliyor. Sabah birtek oyuncunun bendim . Sunucuya girdiğinden beri gece gündüz oynuyordum . Ama admininiz sağolsun Ban attı . Küfürlü bir şekilde . Sizde hesabı açıp daha 0 girişken küfürü kaldırmak amacıyla bani tekrar attınız. Bunu yemezler haydi git adminine sor şimdi

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En yukarıda kufurun ss o bulunmaktadır.

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birkere ilk banimda küfür varsı. Onun ss ise vardi ki attimda. Üstelik bu küfürlü bani kaldırmak için yaptığın bir şey buna itiraz edemezsin. Adminlerin çocuk gibi geleni geçeni banliyor. Sabah birtek oyuncunun bendim . Sunucuya girdiğinden beri gece gündüz oynuyordum . Ama admininiz sağolsun Ban attı . Küfürlü bir şekilde . Sizde hesabı açıp daha 0 girişken küfürü kaldırmak amacıyla bani tekrar attınız. Bunu yemezler haydi git adminine sor şimdi
Tamam inandım, kesin öyledir.