--|Türkiye'deki Sayılı Orta Çağ Rol Yapma Sunucusu Trosard Guardians|--

QaBoom0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Herkese merhaba! Başlıktan ve forum konusundan da görmüş olduğunuz üzere "Trosard Guardians" Rol yapma sunucumuza yetkili bir ekip ve aynı zamanda da eşsiz bir aile istiyoruz.

Şimdi size kısaca sunucumuzun teknik kısmından ve amacından bahsedelim:

➸ Sunucumuz Orta Çağ temalı bir rol yapma sunucusudur ve gerek sistemleri, gerek oynanışı ve oyun içinde çokça kullanacağınız hayal gücü ile bizi diğer sunuculardan ayırdığını düşünmekteyiz.

Nedir bu Sistemler ve Oynanış?
➸ Sunucumuzdaki birçok sistem manueldir. Manuelden kastımız: Örneğin bir avcısınız ve geçiminizi sağlamak için avlanıp mallarınızı satmanız gerekiyor. Gece hava soğuk, kar yağıyor, ormanın derinliklerine daldınız ve bir ayı gördünüz... Bu kısma kadar her şey normal bir rol alanına benziyor ancak ayıları özelleştirip size birebir saldırması ve oyunu daha gerçekçi kılması için /helpop komutu ile yetkililere seslendikten sonra yetkili ayı kılığına girecektir. Rolsel olarak saldırı ve savunma eylemlerinizi /me komutu ile yazdıktan sonra savaş başlayacaktır. Bu savaş sonrasında ganimet almak istiyorsanız (et,ayı kafası, ayı derisi vb.) ayının dersini yüzeceğiniz bir eylem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. " Örneğin bir sistem bu şekilde işler ve olduğunca hayal gücü kullanmanız şarttır.

Hmm, Bu Sunucuyu Sevdim! Peki Yetkili Nasıl Olacağım?
➸ Yetkili olmak için yapmanız gereken tek şey Web Sitemizden "Discord'a Katıl" Butonuna basmanızdır. Gerekli görüşmeler ve mülakat yapıldıktan sonra sunucumuz için uygun olup olmadığınıza yetkili ekibimizce karar verilecektir.
> Web Adresimiz: Yakında.
Aynı zamanda web sitemizden sistemler ve oynanış hakkında da bilgi edinip bize yardımcı olabilirsiniz.

Bu kadar iddialısınız, Haritanız Nasıl?
➸ Haritamız Açık Dünya denilebilecek kadar büyük bir haritadır ve tamamen bizim tarafımızdan yapılmıştır. Orta Çağ şartlarına uygun dağlar, ovalar, yer şekilleri ve büyüleyici yapılar bulunmaktadır. İşte tanıtımımız:

Evet kısacası sunucumuz bu şekildedir. Sunucumuzda oynamak istiyorsanız:
↳ Sunucu Adresi : 178.20.229.43
↳ Doku Paketi ve Optifine (1.12) :
OptiFine Downloads
Conquest_1.12.zip

Son düzenleme:

QaBoom0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir sorun var, discord sunucusu da açık değil. Sunucu iptal olacak gibi. Net bilgi alırsam sizinle paylaşacağım.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Waifu

Adamım, lanet olsun beni ikna ettin.

ayrıca rip site lmao

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Eğer bu sunucuyu açmayı ciddiye alıyorsan ilk önce domain satın almanı öneririm, bedava sitelerle pek bir yere gelemezsin.

QaBoom0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Helper'ım, yakında discord linkini vereceğim. Oradan Kurucu Bey'e söyleyebilirsiniz.

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Püü pü rp communitysi elden gidiyeah

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adak adıyorum. Eğer sunucu açılırsa IC'de koyun kesip dağıtıcam (inş mix yapmıyorumdur)

ephixatr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sunucuya benziyor merakla açılmasını bekliyorum ve discord adresi ne?