Türkçe Discord Botu - Kahve

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir sunucuda görmüştüm. Özellikler iyi sadece biraz daha eğlence etkeni gelmeli. RPG sistemi gibi ne bileyim...

Barisozyurek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir bot olmuş fakat bir çay botu etmez.
Yorumunuz üzerinden çok zaman geçti tekrar incelerseniz sevinirim. Bir sürü özellik eklendi.
[automerge]1523461146[/automerge]
Bir sunucuda görmüştüm. Özellikler iyi sadece biraz daha eğlence etkeni gelmeli. RPG sistemi gibi ne bileyim...
Beğenmenize sevindim. RPG konusunu biraz daha açarsanız sevinirim. Tavsiyeniz için sağ olun.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yorumunuz üzerinden çok zaman geçti tekrar incelerseniz sevinirim. Bir sürü özellik eklendi.
[automerge]1523461146[/automerge]

Beğenmenize sevindim. RPG konusunu biraz daha açarsanız sevinirim. Tavsiyeniz için sağ olun.
Mesela ne bileyim böyle bir evcil hayvan besleme olur. Yada böyle yaratık öldürünce xp kazanıp eğer x leveline gelirse şu yetkiyi verin gibi bi özellik güzel olur

Barisozyurek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesela ne bileyim böyle bir evcil hayvan besleme olur. Yada böyle yaratık öldürünce xp kazanıp eğer x leveline gelirse şu yetkiyi verin gibi bi özellik güzel olur
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Ekip olarak inceleyip bu özellikleri eklemeye çalışacağız. :)