Türkçe Discord Botu / Oralet Bot

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba sevgili forum.gamer.com.tr takipçileri. Ben Ada06. Bu gün sizlere oluşturduğum disocord botundan biraz bahsedeceğim.
Şu anda V4 (versiyon 4)'te olan KahveBot 22.06.2018, saat 12:50'de kurulmuştur. İlk açıldığında çok basit kodlar vardı mesela
[selamun aleyküm] [aleyküm selam] gibi. Ama bunlar v3'te kaldı. Kendime bir ortak buldum ve birlikte yönetmeye başladık.
Tanıtım Videomuz =
Sunucunuza Ekleme Linki = Sitemizde Bulunuyor !'
Botun Official Sitesi = KahveBot.tr.gg (Site Biraz Kolay Ama Önemli Olan Botun Özellikleri)

Şimdi Komutlara Geçelim.

Selamun Aleyküm

1529736913926.png

Küfür Filtresi

1529736964750.png

Reklam Filtresi

1529736996070.png

v!yardım

1529737046820.png

v!yardım 1 (Bilgi Komutları)

1529737086757.png

v!yardım 2 (Yetkili Komutlarını Gösterir) (v!temizle Bakımdadır !)

1529737127398.png

v!yardım 3 (Eğlence Komutlarını Gösterir)

1529737159986.png

Botumuzu Kullanan Sunucu Sayısı = 15
Botumuzun 10 kişiden kaç kişi seviyor = 10 Kişiden 9'u Botumuzu Sevdi.

Botumuz İçin Ortak Arıyoruz.
Profesyonel Bir Kod Yazarı Varsa Discord = Rigby#5961 Özelden İletişime Geçsin !
Botumuzda Olmayan ve Sizin Bildiğiniz Komutlar Varsa (Ban, Kick vs.) Bana Burdan Yada Discord Özelden Atabilirsiniz.
Küfürsüz Her Eleştriye Açığız :)

botumuzun deneme sunucusu

Dosyalar Kısmında Bulunuyor !

Ekli dosyalar

• deneme sunucu.txt
    26 bayt · Görüntüleme: 674
Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Aynı isimde bot zaten vardı. Daha çok özellik eklenebilir. Botta log sistemi var mı?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
keşke biraz araştırma yapsaydın o konsepti uygulamadan önce
Kahve

Yaptığın şeye gelirsek daha en başta yardım komutunda gelen mesaj çok yer kaplıyor. Kimsenin umrunda olmayan bir mesajı bu kadar süslemen rahatsız ediyor hatta komutu bulmayı zorlaştırıyor

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynı isimde bot zaten vardı. Daha çok özellik eklenebilir. Botta log sistemi var mı?
Botumuzla aynı isimde olan bir bot olduğunu biliyoruz. Onların Botlarının Adı Kahve, Bizim Botumuzun Adı KahveBot Çok Fark Yok. V5'te Daha Çok Komut Eklenecek. Yaklaşık 90 Tane :)

SerhanRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Botumuzla aynı isimde olan bir bot olduğunu biliyoruz. Onların Botlarının Adı Kahve, Bizim Botumuzun Adı KahveBot Çok Fark Yok. V5'te Daha Çok Komut Eklenecek. Yaklaşık 90 Tane :)
Önemli olan komut sayısı değil, komutların kullanıcılar tarafından beğenilmesi. Ayrıca Kavhe ismini (ç)almanız/kullanmanız kötü olmuş, bence başka bir isim bulun.

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Önemli olan komut sayısı değil, komutların kullanıcılar tarafından beğenilmesi. Ayrıca Kavhe ismini (ç)almanız/kullanmanız kötü olmuş, bence başka bir isim bulun.
Merhaba Serhan Bey. Botumuzun adını Oralet Bot olarak değiştirdik. Ama Oralet Bot diye bir bot olduğunuda öğrendik. Fakat hiç aktif değiller bu yüzden Oralet Bot olarak piyasaya gireceğiz. Zaten botu yaratırken Kahve diye bir bot olmadığını düşünmüştüm. Sonra herkes bana yazmaya başladı Kahve diye bir bot var... vs. Bende bir bakayım dedim Arda Bey zaten discordda bana ulaştı bizde bu durumu öğrenince hemen ismini değiştirdik. Ortağım çevrimdışı olduğundan şu an resmi adı KahveBot ama ben MyApps bölümünden ismini oralet bot olarak değiştirdim. İyi günler.
Umarım yanlış anlamamışsınızdır .

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
İsmin sonuna bot ekleyince bir şey değişmiyor. Botu kullananlar aralarında kahve diye söylüyor. 90 tane komutta neler olacak peki?

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İsmin sonuna bot ekleyince bir şey değişmiyor. Botu kullananlar aralarında kahve diye söylüyor. 90 tane komutta neler olacak peki?
Kick - ban - mute - destek - sponsor - partner - site - davet linki - yönetici - kodlayan - sohbeti temizle - avatarım - sunucu fotoğrafı - Bana bir oralet yap - hikaye - espri - google reklam filtresi - sunucu bilgisi - afk - troll - rank öğrenme - rank verme - rol verme - oto rol - oto afk (bu vardı zaten) - botumuzu kullanan sunucular - youtube kanalı - tanıtım vieosu - random video - ünlü youtuberlar - ünlü twitcherlar - yetki isteme yasağı... vs.

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oralet Çay Kahve bıktık ya biraz farklı şeyler koysanız?