Türkiye,Almanya ve Fransa hangi lokasyon daha iyidir?

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye,Almanya ve Fransa arasında hangi lokasyon daha iyidir, lokasyonlarda en iyi hangi lokasyon lag oranı, ddos (dos)'a karşı korunaklı olur ve hangi hosting firmasından satın
almalıyım? Şimdiden teşşekürler ve en az 16GB'lık bir makine kiralıyacağım bilginize.

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye daima daha iyidir ping açısından , Rabisu.com TR satıyor bakabilirsin ....

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
İyi ping açısından tabii ki Türkiye derim.

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Az Ping Alınmasını Istiyorsan Türkiye Lokasyonu Almanı Öneririm.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki türkiye lokasyonlu makinelerinde dos (ddos) koruması mevcut'mu? rabisuda. eski sunucularıma saldırı yapanlar vardı
gene olucaktır.

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki türkiye lokasyonlu makinelerinde dos (ddos) koruması mevcut'mu? rabisuda. eski sunucularıma saldırı yapanlar vardı
gene olucaktır.
Hocam hiçbir türlü ddos saldırısı gelmez ayriyetten bot saldırısı vs. geldiğinde destek talebi aç bot koruması kurulumu yaparlar garantisini veririm .

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hocam hiçbir türlü ddos saldırısı gelmez ayriyetten bot saldırısı vs. geldiğinde destek talebi aç bot koruması kurulumu yaparlar garantisini veririm .

"hiçbir türlü ddos saldırısı gelmez" :yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl:

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ping değerleri çok düşük olsun diyorsan Türkiye lokasyon bir sunucu satın alabilirsin.
Ping değerleri önemli değil ve saldırı korumaları iyi olsun diyorsanda Fransa lokasyon alabilirsin.
Almanya'da Fransa lokasyon ile eşdeğer denilebilir.

@lincis20, konuyu açan arkadaşımız nereden alabilirim diye sormamış. Yetkilisi olduğun şirketin ismini vermene gerek yoktu... :ci:
Yan hesap açmanıza gerek yoktu ama , ben arkadaşa sadece bir öneri yapıyorum seçim onun sonuçta .

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimsenin yan hesabı değilim, için rahat olsun dostum. Öneri yapabilirsin ama bu konuda sadece 'lokasyon' ile ilgili öneri yapabilirsin. Sonuçta konuyu açan arkadaşımız, 'lokasyon' önerisi istemiş... İyi forumlar diliyorum!
Tm bende lokasyon olarak öneri yaptım fakat arkadaşın konusu "hosting arıyorum" bölümünde ...

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
düzgün bir lokasyon ve iyi bir hosting şirketi arıyorum bu konuda.
"ve hangi hosting firmasından satın almalıyım?" yazan yeride unutmamak lazım :)

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
düzgün bir lokasyon ve iyi bir hosting şirketi arıyorum bu konuda.
"ve hangi hosting firmasından satın almalıyım?" yazan yeride unutmamak lazım :)
Şimdi bir bakalım:
TR'den alırsan saldırılara açık olursun, saldırı makinası olan biraz bu işlerden anlayan biriyle sorun yaşarsan seni kimse kurtaramaz. Desteği iyi alırsın, Batıhost websiteside veriyor.
Fransa-OVH alırsan ping sorunu yaşarsın bir nebze, ama o kadar abartılı değil . SO bile bir zamanlar Fransa kullanıyordu diye biliyorum. Saldırılara karşı korumalı olursun... Problem çıkarsa makinada iğrenç bir destekleri var söyleyeyim.
Almanya ping olarak daha iyi, 10-15 ping fark ediyor fransayla (hatların yeri ve sayısı nedeniyle sannırsam) Hetznerde koruma getirdi datacenterlarına, ama OVH kadar iyimi bilmiyorum. Fiyat-destek olarak Fransadan kat kat iyi.
Neyse megumin güzel bir explosion ve Almanya sunucusu öneririm...