Türkiye'de Anarşi Sunucuları

Böyle bir konsept başarılı olur mu?

• Evet, ben de oynamak isterim.

Kullanılan: 48 78.7%
  • Evet, fakat böyle bir sunucuda oynamak istemem.

Kullanılan: 2 3.3%
  • Hayır, başarılı olabileceğini sanmıyorum.

Kullanılan: 4 6.6%
  • Neler olacağı belli olmaz, çok soyut olaylar bunlar.

Kullanılan: 7 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    61

MİNDCRACK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft türkiye için de ilk kez biz anarşi roach adında bir anarşi sunucusu kurduk hatta ip adresi de anarsi.bth.st istediğiniz zaman gelip kafanıza eseni yapabilirsiniz :D not: hile de serbest aslında ama server çökertecek şeyler olunca sadece kick yapıyor plugin ban atmıyor yani
Ekli dosyayı görüntüle 150676
lagdan geçilmeyen bir server bir gram zevk vermiyor lagdan ilk önce serveri düzgün yaspaydınız teşke 5 dk mı almaz bundan daha iyi server yaparım lagını düzeltmeden serveri hiç kimse beenmes haberiniz olsun lagı düzeltin

safkannu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aga sıkıntı ne yardımcı olayım
lagdan geçilmeyen bir server bir gram zevk vermiyor lagdan ilk önce serveri düzgün yaspaydınız teşke 5 dk mı almaz bundan daha iyi server yaparım lagını düzeltmeden serveri hiç kimse beenmes haberiniz olsun lagı düzeltin
büyük ihtimalle bot saldırısı anında girmişsin 2 gündür ağır bot saldırısı altındayız şu an çözdük gibi ama önlem almaya devam edeceğiz yoksa 5gb den 10gb ye yükselmeyi planlıyoruz makineyi, yorumun için teşekkürler

MİNDCRACK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aga sıkıntı ne yardımcı olayım

büyük ihtimalle bot saldırısı anında girmişsin 2 gündür ağır bot saldırısı altındayız şu an çözdük gibi ama önlem almaya devam edeceğiz yoksa 5gb den 10gb ye yükselmeyi planlıyoruz makineyi, yorumun için teşekkürler
yorumumu düzgün karşıladığın için saol servere devam ediyorum zaten suan oyundayım ısmımde arda kufur ettiğin :D bırde dıscord daveti geçersiz onuda düzeltin lag düzelmiş gibi hafif hafif
Discordan bir şey konuşalım :) birde serveri etkileyecek hileler kulanırsa kicklenir en fazla demişsin bence ban yemeliler herkes madur oluyor çünkü

Son düzenleme:

GiresunluAzrail

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Asıl ilk Türk anarşi sunucusu CTFU Crafttır. server.ctfu.club 1.12.2 sürümüyle 26 haziran 2019da kurulmuştur

anarşiserver

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Minecraft Türkiye'deki ilk anarşi sunucusu diye giricem mesaja çünkü gerçekten ilk anarşi sunucusu Haziran 2019'da açıldı ben serverin kurucusu falan değilim daha 3 gün önce ''bi youtuber 2b2t videosu çekti bizde anarşi server açalım çok kişi girer'' diye açılmış bir sunucu değil IP: server.ctfu.club Versiyon: 1.12.2 serverde çekilen sslere de göz atmanızı isterim lagsız oynamak isteyenleri davet ediyorum!
unknown (1).png
unknown (1).png
unknown (2).png
unknown.png

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Oynaması çok zevkli bir oyun tipidir. Sınır ve kuralların olmadığı yerde her zaman bolca eğlenceye yer vardır! Lakin Türk oyuncu kitlesi yenilikçi şeylere pek yanaşmayabiliyor. Türkiyede tutar mı orası muamma ama anarşi sunucuları gerçekten eğlencelidir. Bu ortamı başarırsanız, ben şahsen gelip oynarım :) Sağlıklı günler dilerim.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oynaması zevklidir fakat işin içine türk girince ve kural yoh u görünce herşeyin dozu kaçıyor
lolitsalexibald:sa beyler
oyuncu:ulan senin ben yedi cedini...bide sa yazıyor

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
oynaması zevklidir fakat işin içine türk girince ve kural yoh u görünce herşeyin dozu kaçıyor
lolitsalexibald:sa beyler
oyuncu:ulan senin ben yedi cedini...bide sa yazıyor
hortun hortu. fatal hort

kafanıza göre bir şeyler yapabileceğiniz ve girdiğinizde ailevi ve dini değerlerinizin yok sayıldığı bir sunuıcu türü.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hortun hortu. fatal hort

kafanıza göre bir şeyler yapabileceğiniz ve girdiğinizde ailevi ve dini değerlerinizin yok sayıldığı bir sunuıcu türü.
ölede her şey dozunda güzel be daha sa yazmadan anneden başlayıp babadan cıkarıyolar durduk yere