Türkiyede Raid sunucu???

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8 - 1.13
Merhabalar arkadaşlar türkiyede hiç raid sunucu var mı? daha önce açan gördünüz mü
2 haftadır yabancı bir raid serverde oynuyoruz ve bayagı eğlenceli
Maddi ve ve manevi (bilgi ve ekip) konusunda yeterli imkana sahibim
Raid tarzı bir sunucu açsam sizde türkiyede yeterli bir oyuncuya ulaşabilir miyim?
tek bir sıkıntı var o da oyuncu raid tarzı sunucular az oyuncuyla oynanabilen tarzda sunucular değil
Bana önerebileceginiz bir şeyler var mı?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Raid sunucu dediğin şey factions oluyo factions da çocukların elinde zor biraz

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de raid sunucu aramak samanlıkta iğne aramak gibidir.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Elbette çok defa bu tür ülkemizde denendi. Ancak bu yıl açık olan kaldı mı bilmiyorum. Size önerim bu projeye henüz girmeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız. Çünkü pek tercih edilmeyen bir türü ülkemizde açmaya çalışıp nasıl ilgi alacağını bilmeyen (yeterli deneyimi olmayan) kişiler kalkışıyor ve hüsrana uğrayıp oyuncu topluluğuna kabahat buluyorlar. Dünyanın en mükemmel sunucusunu dahi açsanız şu anda topluluğu bu sunucuya nasıl çekeceğinizi ve oyunda tutacağınızı bilmiyorsunuz. Bu bir varsayım veya tahmin değil, deneyip emin olmak isterseniz buyrun hosting orda oyuncular burda..

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Çünkü pek tercih edilmeyen bir türü ülkemizde açmaya çalışıp nasıl ilgi alacağını bilmeyen (yeterli deneyimi olmayan) kişiler kalkışıyor ve hüsrana uğrayıp oyuncu topluluğuna kabahat buluyorlar.
Pek tercih edilmeyenden kastın Türkiye'de hiç açılmamış olması sanırım? Oyuncuların ilgisini yeni bir içerik getirerek çekmeye çalışırsın. Ayrıca, böyle bir tür sunucu açmadan nasıl yeterli bir deneyim kazanılır, diğer yabancı sunucuları gezip onları örnek alarak mı?

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben raid sunucusu açılırsa ufak kitle değil de minecrafti 5 6 yıldır oynayıp ara verip ama görürse hoşuna gidip oynayacak tarzda bir sunucu olacagını düşünüyorum
beni maddi anlamda hiç problemim yok tek problemim bildiginiz gibi raid sunucular 30 40 kişide çok zevkli olmaz en az hiç degilse öglen 13:00 akşam 22:00 arası +100 kişi olması lazım diye düşünüyorum tek sıkıntım oyuncu olur gibime geliyor fakat güzel önerilerinizi hala görmek isterim.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Elbette çok defa bu tür ülkemizde denendi. Ancak bu yıl açık olan kaldı mı bilmiyorum. Size önerim bu projeye henüz girmeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız. Çünkü pek tercih edilmeyen bir türü ülkemizde açmaya çalışıp nasıl ilgi alacağını bilmeyen (yeterli deneyimi olmayan) kişiler kalkışıyor ve hüsrana uğrayıp oyuncu topluluğuna kabahat buluyorlar. Dünyanın en mükemmel sunucusunu dahi açsanız şu anda topluluğu bu sunucuya nasıl çekeceğinizi ve oyunda tutacağınızı bilmiyorsunuz. Bu bir varsayım veya tahmin değil, deneyip emin olmak isterseniz buyrun hosting orda oyuncular burda..

Ben 2012 den beri minecraft sunucusu açan biriyim daha önce türkiyede raid tarzında bir sunucu açıldığını görmedim.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ben 2012 den beri minecraft sunucusu açan biriyim daha önce türkiyede raid tarzında bir sunucu açıldığını görmedim.
Yanılmıyorsam bu forum olmalı clapytr yöneticisi tarafından raid sunucusu açılmıştı.

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Raid faction adı altında açılmayan sunucular var :/ Raid'e benzer fakat tutması için raidin değiştirilmiş versiyonu. Hmm reklam yaptım galiba ama zaten oyuncusu "şimdilik" yok. Reklam için para biriktiriyoruz, beklemede kal.