Türkiye'de tek Skygrid sunucusu!

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, hoşgeldiniz. Skygrid türünde bir sunucu açacağız fakat henüz sunucumuz beta sürümünde. Bug ve eksikleri söyleyecek deneyicilere ihtiyacımız var. Eğer bu tür ilginizi çekiyorsa bana Discord üzerinden ulaşın: Serkang#3553

Kafanızda bir fikir oluşabilmesi adına buraya da bir görsel bırakayım.
135950

İyi günler.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte bu, işte bu! Devam çocuklar, farklılık yaratmaya devam! Yeni şeyleri çok seviyorum. Umarım siz de başarılı olursunuz.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte bu, işte bu! Devam çocuklar, farklılık yaratmaya devam! Yeni şeyleri çok seviyorum. Umarım siz de başarılı olursunuz.
Giren sıkıldım deyip çıkıyor genellikle ama umarım istediğimiz gibi olur her şey.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kuyruk olarak bize katılmak istermisin bize çocuk diye hitap eden sakallı viking.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Oyuncu her zaman sıkılır, oyunda tutmayı bilmelisiniz. Farklı bir tarz denemeye çalışıyorsunuz ve bunun bir zorluğu olacak üstesinden gelmek zorundasınız. Başarılar dilerim test etmek isterim.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncu her zaman sıkılır, oyunda tutmayı bilmelisiniz. Farklı bir tarz denemeye çalışıyorsunuz ve bunun bir zorluğu olacak üstesinden gelmek zorundasınız. Başarılar dilerim test etmek isterim.
Farklı şeyler getirerek bunun üstesinden gelmeyi düşünüyoruz ama amacımız çok oyuncu değil az ama öz oyuncu. Yorumunuzdan dolayı teşekkürler.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Vikingler kuyruk olmaz çocuk, akıl hocası aradığınız zaman işe yarayabilirler. YA DA KELLESİ ALINACAK BİRİSİ OLDUĞU ZAMAN!
O zaman bize köklü bir britanya adasından bir viking gibi öncü olur musun.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyin yakıyorsunuz :D

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konunun sunucu konusundan daha fazla etkileşim almış olması peki...