Yardım Tab mı TitleManager mi

kalpazankizan321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.x
Öncelikle Selamun Aleyküm. Hocam TAB ve TitleManager pluginlerinin arasında kaldım. Hangisini kullanacağıma takıldım. Sizce hangisini kullanmalıyım? İkisine de az buçuk baktım. Şahsen titlemanageri kullanırsam suffix prefix gibi şeyleri yapamayacağım onun için ayrı bir eklenti ne indirmeliyim? Ama TAB ı kullanırsam da actionbar ekran yazısı gibi yazıları yapamacağım ve scoreboard da yokmuş galiba ikisininde eklenti tanıtım konularından baktım. Tabı kullanırsam scoreboard ve actionbar vb. mesajlar için ayrıyeten hangi pluginleri kullanmalıyım? Sizce tab mı titlemanager mi?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Güzel bir çıkarmak için bence ne lazımsa öğrenmek en iyisi sonuçta öğrenmesi aylar alacak şeyler değiller, ikisinin de yaptığı şeylerde ise hangisi daha iyi yapıyor onu kullanabilirsiniz.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
TAB pluginini şiddetle öneririm. Her konudan yenilikçi ve oldukça güzel bir plugin. Scoreboard için ise önerim, TitleManager yönündedir.

Goddew

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrı, ayrı plugin kullanmaktansa tek plugin kullanmanız yönündedir benim görüşüm TitleManager scoreboard ve tab görünümü için ideal ve kullanışlı bir eklentidir, örnek:
2020-10-14_21.02.47.png