Tab yanlış çalışıyor

ParadoxTR1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sunucumuzda tabdaki permler normal permlerle uyuşmuyor miller rank atlasa bile misafir kalıyo yardım ederseniz sevinirim

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Nametagedit eklentisini mi kullanıyorsunuz?

ParadoxTR1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
evet biraz araştırdım nte de sıkıntı var ama düzeltemedim bi türlü herkese misafir veriyor

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Örnek vererek anlatacağım.
Nametagedit eklentisinde OYUNCU adlı bir tag açtınız ve yetkisini infumia.oyuncu yaptınız. Hangi grup eklentisini kullandığınızı bilmiyorum. Basit olan groupmanagerin adını kullanacağım. Gruplara girdiğinizde örn. OYUNCU adlı grupta infumia.oyuncu yetkisi var ve bu yetkide MİSAFİR prefixi mevcut. Fakat OYUNCU rütbesinden sonra INFUMİA rütbesi gelecek. Bunun içinde nametageditten INFUMİA adında bir tag açtınız. Buna ise infumia.infumia verdiniz. Elimizde 2 yetki var.

1. infumia.oyuncu 2.infumia.infumia

Eğer İNFUMİA adlı grupta infumia.oyuncu yetkisi varsa onu çekebilir. Yoksa Screenshot o grupta solda verdiğim resimde adının bulunmaması gerekir.

Umarım anlatabilmişimdir. Yapamazsanız buraya Grup.yml ve nametageditteki yml yi atarsanız ayarlar göndeririz.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
sorunun pratik çözümüde varda isterseniz dc den anlatabilirim.​

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Yapımına başlıyorum, isterseniz JtytMfy davet koduyla topluluk sunucumuza katılabilir. Eklntiler hakkında anında destek alabilirsiniz.
Yapmak yerine mantığını öğretmek herzaman tercihimdir ki arkadaşlarımız kendileri öğrenerek daha heveslenip daha iyilerini yapabilirler.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali