Tabela sorunu

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
s.a forumgamer ailesi tabelaya ö i yani türkçe karkater yazdıgımda tamam basıyorum hiçbirşey yazmıyor .bat içerinde utf8 kodu var

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
s.a forumgamer ailesi tabelaya ö i yani türkçe karkater yazdıgımda tamam basıyorum hiçbirşey yazmıyor .bat içerinde utf8 kodu var
Farklı Pluginler Önlüyor Olabilir Essentials Kendisi Destekliyor Yazıları Ancak Farklı Bir Plugin Veya Skript Kurduysan Sıkıntı Çıkartabilir.
(Örneğin: TableSing Plugini)

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Farklı Pluginler Önlüyor Olabilir Essentials Kendisi Destekliyor Yazıları Ancak Farklı Bir Plugin Veya Skript Kurduysan Sıkıntı Çıkartabilir.
(Örneğin: TableSing Plugini)
öyle bir puligin yok essentialsda yok vanillada olan şey serverde neden olmuyor çok şaçma

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
öyle bir puligin yok essentialsda yok vanillada olan şey serverde neden olmuyor çok şaçma
Sunucu Üzerinde Essentials Yok İse Kullanamayabilirsin.
Essentials Sunucularda Zorunlu Kullanıma Sahip Diyebilirim.

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar Dostum!

Skript Dosyalarna bakmanı öneririm,orada sorun yoksa ''Essentials'' pluginini hazır olarak birisinden kopyala yapıştır yap,ve sonra kendine göre değiştir.Büyük ihtimal işlem hallolunacaktır.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamlar Dostum!

Skript Dosyalarna bakmanı öneririm,orada sorun yoksa ''Essentials'' pluginini hazır olarak birisinden kopyala yapıştır yap,ve sonra kendine göre değiştir.Büyük ihtimal işlem hallolunacaktır.
sorunu çözmüm hiç beklemedgim bir puligin yapıyormuş great kits adında bir puligin