Tadında Bir Survival Server // Yeni Açıldı // Adaletli anormal pluginsiz gerçek survivalın tadını tat! MC 1.14.4

probela

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
35.235.42.152
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Slotu
20
Sunucu Türü
Survival
Bizim amacımız survival modunu size aşırı kaçmayan pluginlerle birlikte adaletli bir ortam yaşatmak!
Versiyon 1.14.4 tur

Bu yüzden kullandığımız pluginlerin çoğu sizi korumak için koyulmuştur.
Extra pluginlerin çoğu survival modunu verdiği hazı arttırmayı amaçlamaktadır.

SERVERIMIZ şu an DENEME AŞAMASINDIR LAKİN MERAK ETMEYİN İLERLEMELER SİLİNMİCEKTİR!
DENEME AŞAMASINDA OLDUĞUMUZ İÇİN MAKSIMUM KİŞİ SAYISI 20´DIR.

SERVER IP: 35.235.42.152

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
çektiğiniz resimlerin ne resmi anlaşılmıyor yolun resmini çekmişsiniz :D
konu tasarımı geliştirilmeli
başarılar

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Sadelik açısından güzel, tasarımı abartılmamış ve insanların emek vermesi için orijinalliğini korumaktan bahsetmişsin. Sanırım Google Cloud sunucusu kurdun.

Eleştireceğim kısım, başlıkta eklentisiz vanilla sunucusu olduğunu belirtip konuda birçok eklenti(Skript dahil) gerektiren sistemleri belirtmen. Ayrıca birkaç yazım ve tasarım hatası da mevcut. Acele ile yapılmış bir sunucuya benziyor. Biraz düzenlemeler yapmalısın kısacası.

probela

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skript yok eklenen scripler vanillanin verdiği zevki baltalamicak şekildedir üstelik pluginsiz demedim anormal pluginsiz :) yorumunuz için teşekkürler

Doriantheblack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servera giremiyorum. You are currently blacklisted by anti bot protection hatası alıyorum zaten serverde aktif olan devamlı oynayanlardan biriydim fish farmının yasak olduğunu söyleseniz yapmazdım anti bottan blackliste niye alındım anlamadım. Nickim Doriantheblack. Kaldırırmısınız gireyim servere.

Son düzenleme: