@KALDIRILDI.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu 1.8 sunucular bitsin diye dua ediyorum ve millet gidip 1.7 sunucular açıyor. Sana tavsiyem, son sürüm 1.8 pvp'li sunucu aç bende gelir oynarım.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düşüncen çok yanlış, fakat yinede söylemek isterim ki 1.8 sürümü ile girişler açık! Kısacası 1.8 ile de sunucuda oynaya bilirsiniz. Bu arada eklenmesini istediğiniz bir özellik mevcut mudur? Eğer istediğiniz şey sunucuya bir katkı sağlar ise ekleneceğine emin olabilirsiniz.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşüncen çok yanlış, fakat yinede söylemek isterim ki 1.8 sürümü ile girişler açık! Kısacası 1.8 ile de sunucuda oynaya bilirsiniz.
Ben "son sürüm 1.8 pvp'li sunucu" dedim, yani: 1.12.x veya bu ay/önümüzde ki ay çıkacak olan 1.13.x sürümü.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben "son sürüm 1.8 pvp'li sunucu" dedim, yani: 1.12.x veya bu ay/önümüzde ki ay çıkacak olan 1.13.x sürümü.
Sorun şurada ki bahsetiğiniz şey bana göre biraz mantıksız 1.12 sürümünün PvP sistemi olabildiğince kötü bir duruma sokuldu.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun şurada ki dediğiniz şey biraz mantıksız bana göre 1.12 sürümünün PvP sistemi olabildiğince kötü bir duruma sokuldu.
Aslında 1.8 pvp plugini kullanılabilir, daha yüksek bir performans (eski pvp sistemi) için farklı bir client kodlanılabilir. Ama neyse, karışmıyorum çünkü sunucuyu açan ben değilim.

Mojang önümüzde ki yıl PvP'yi yeniden değiştirecek, umarım 1.7/1.8'e daha yakın olurda Hypixel gibi bir büyük sunucular sürüm yükseltir. (yaklaşık 4 yıldır 1.8 sunucular, sıktı artık.)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12.2 açın şu pvpleri ya 1.7-1.8 nedir, 1.9pvp mekaniği zibilyon kat adha iyi
not: eminim badlion 1.9 olarak tekrar açılıcak

Steepr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben sürekli 1.12'de takıldığım için geleceğimi sanmam, kim 1.12'yi kapatıp 1.8'i açıcak merak konusu, ben uğraşamam sürüm değiştirmekten nefret ediyorum. Başarılar.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşünceler hiç beklediğim gibi değil, 1.7, 1.8 PvP si tartışmasız 1.9 dan daha iyidir. Ayrıca unutmayın PvP mekaniğini standart mekaniklerin dışına özel kodlanmış eklentilerimiz sayesinde farklı bir konuma getirdik, kısacası dediklerinizin yapıla bilmesi için sunucunun tekrar yapılandırılması ve eklentilerin yeniden yazılması gerekli. Bu iş için ise yeterince vakit ben ve ekibimiz için maalesef şu anda yok.. Sunucu 1.7 ve 1.8 tabanlı olarak 1, 2 hafta içinde siz oyunculara salınacaktır..

Yaptığınız yorumların hepsi beni hayal kırıklığına uğrattı. Umarım her şey güzel olur ve gün geçtikçe sizinde sunucumuz sayesinde 1.7 ve 1.8 PvP hakkında bulunan fikirleriniz tamamen değişmiş bir şekilde karşımıza çıkar.... (1.11 Sürümü için Andora ağı 2 ana kola ayrılacak fakat bu işlem için bir kitlemizin olması gereklidir)
şu yazdığın ilk satıra o kadar çok güldüm ki hahaha, 1.9pvpsine geçipte önceki sürümlerde oynayabilen bul bana lütfen. Çöpten farkı yok 1.8pvp sisteminin yaptığın tek şey sol tık spamlamak, 1.9 olduğunda 2.elin sağladığı bir sürü seçenek, yep yeni hasar komboları (1.8 ve altındaki bütün comboları rahatlıkal yapabilirsiniz bunlara ek olarak) balta mekaniği ve aklına gelebilicek daha tonlarca yeni detay var eksik olan tek şey artık saçma bir şekilde sol tık spamlamıyoruz. 1.9+ kit pvp sunucularına gir gör bak bakalım ordaki iyi oyuncular mı gerçekten "yetenekli" dedirtebiliyor yoksa 1.8'deki sol tık spamcılarına mı yetenekli diyebiliyosun makro olup olmadığını bile anlamakta zorlanıyorum

Steepr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu burada daha fazla tartışmaya gerek yok ben kendi fikirlerimi belirttim ayrıca sende kendi fikirlerini, Bu arada halen sözümün arkasındayım 1.9 PvP sistemi ile oynadım fakat PvP sistemi bana göre bir yüz karası, bana göre değil. İyi forumlar dilerim!

Yabancılarda 1.8 PvP sunucu neredeyse bitti. Sen 1.7 pvp diyosun. 1.8 PvP'sinde zülme uğrayan herkesi pvp sunucuları forumunda görebilirsin. Bi tanesi ayakta kalamadı. :(