• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Gamer Türkiye olarak iyi tatiller dileriz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden hoş çekilişlere, yarışmalara, turnuvalara ve etkinliklere katılmak için takipte kalın!

Tamamen farklı, Premium 1.7 ve 1.8 tabanlı bir sunucuya ne dersiniz?

Crosevice

CEO Andora Network Java Developer
Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Merhaba değerli Gamer.com.tr sakinleri, Öncelikle üzülerek söylüyorum ki Badlion bildiğiniz üzere 2 gün önce kapatıldı. Ve şu anda Türkiye de 1.7 ve 1.8 PvP'si açısından büyük bir boşluk mevcut durumda. Bu yüzden üstünde ekibim ile 1 yıldır çalışmakta olduğumuz bir ağ sunucusunu siz Türk oyuncularına sunmayı düşünmekteyim. Sunucu tabanı 1.7 ve 1.8 olmakla beraber 1.7 ve 1.8 PvP si üzerine kurulu olacaktır. Ayrıca otomatik oluşturulmuş olay(event) sistemleri ve daha birçok özellik ile sıradan Türk sunucularından hayli farklı bir sunucu açacağımı da buradan duyurmak isterim. Bunların yanı sıra sunucu içerisinde Özelleştirilmiş Knockback özelliği de yer almaktadır. Özelleştirilmiş Knockback nedir diye soran olur ise adından da anlaşıldığı gibi oyuncu hitlerini düzenleyen bir sistemdir.

Sunucumuzun oyun türü Hardcore üzerine kurulu olup UHC Meetup, UHC, SurvivalGames, KitPvP, ArenPvP ve Factions olmak üzere 7 alt kanala ayrılacaktır. Peki şimdi ise size sormak istediğim şey şudur ki böyle bir sunucuya değer verip bize bir şans tanır mısınız? Unutmayın Türk oyuncuları iyi bir Türk sunucusunu hak eder.. Görüşleriniz benim için değerlidir.
CEO Andora Network
Sevgilerle, RedClimpy.

Son düzenleme:

Crosevice

Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Düşüncen çok yanlış, fakat yinede söylemek isterim ki 1.8 sürümü ile girişler açık! Kısacası 1.8 ile de sunucuda oynaya bilirsiniz. Bu arada eklenmesini istediğiniz bir özellik mevcut mudur? Eğer istediğiniz şey sunucuya bir katkı sağlar ise ekleneceğine emin olabilirsiniz.

Pluginsel

★ JavaDeveloper ★
Organizatör
PSN
PluginerTR
Xbox
PluginerTR
Steam
PluginerTR
Minecraft
PluginerTR
Düşüncen çok yanlış, fakat yinede söylemek isterim ki 1.8 sürümü ile girişler açık! Kısacası 1.8 ile de sunucuda oynaya bilirsiniz.
Ben "son sürüm 1.8 pvp'li sunucu" dedim, yani: 1.12.x veya bu ay/önümüzde ki ay çıkacak olan 1.13.x sürümü.

Pluginsel

★ JavaDeveloper ★
Organizatör
PSN
PluginerTR
Xbox
PluginerTR
Steam
PluginerTR
Minecraft
PluginerTR
Sorun şurada ki dediğiniz şey biraz mantıksız bana göre 1.12 sürümünün PvP sistemi olabildiğince kötü bir duruma sokuldu.
Aslında 1.8 pvp plugini kullanılabilir, daha yüksek bir performans (eski pvp sistemi) için farklı bir client kodlanılabilir. Ama neyse, karışmıyorum çünkü sunucuyu açan ben değilim.

Mojang önümüzde ki yıl PvP'yi yeniden değiştirecek, umarım 1.7/1.8'e daha yakın olurda Hypixel gibi bir büyük sunucular sürüm yükseltir. (yaklaşık 4 yıldır 1.8 sunucular, sıktı artık.)

Crosevice

Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Aslında 1.8 pvp plugini kullanılabilir, daha yüksek bir performans (eski pvp sistemi) için farklı bir client kodlanılabilir. Ama neyse, karışmıyorum çünkü sunucuyu açan ben değilim.

Mojang önümüzde ki yıl PvP'yi yeniden değiştirecek, umarım 1.7/1.8'e daha yakın olurda Hypixel gibi bir büyük sunucular sürüm yükseltir. (yaklaşık 4 yıldır 1.8 sunucular, sıktı artık.)
Bu dediğiniz olabilir bir şey işte. Eğer ki PvP sistemi düzeltilir ise, emin olun sunucunun belirli bir bölümü sürüm olarak yükseltmeye gidecektir.
Ayrıca bize değerli görüşünüzü belirtiğiniz için teşekkür ediyorum..

Crosevice

Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
1.12.2 açın şu pvpleri ya 1.7-1.8 nedir, 1.9pvp mekaniği zibilyon kat adha iyi
not: eminim badlion 1.9 olarak tekrar açılıcak
Düşünceler hiç beklediğim gibi değil, 1.7, 1.8 PvP si tartışmasız 1.9 dan daha iyidir. Ayrıca unutmayın PvP mekaniğini standart mekaniklerin dışına özel kodlanmış eklentilerimiz sayesinde farklı bir konuma getirdik, kısacası dediklerinizin yapıla bilmesi için sunucunun tekrar yapılandırılması ve eklentilerin yeniden yazılması gerekli. Bu iş için ise yeterince vakit ben ve ekibimiz için maalesef şu anda yok.. Sunucu 1.7 ve 1.8 tabanlı olarak 1, 2 hafta içinde siz oyunculara salınacaktır..

Yaptığınız yorumların hepsi beni hayal kırıklığına uğrattı. Umarım her şey güzel olur ve gün geçtikçe sizinde sunucumuz sayesinde 1.7 ve 1.8 PvP hakkında bulunan fikirleriniz tamamen değişmiş bir şekilde karşımıza çıkar.... (1.11 Sürümü için Andora ağı 2 ana kola ayrılacak fakat bu işlem için bir kitlemizin olması gereklidir)

Crosevice

Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Ben sürekli 1.12'de takıldığım için geleceğimi sanmam, kim 1.12'yi kapatıp 1.8'i açıcak merak konusu, ben uğraşamam sürüm değiştirmekten nefret ediyorum. Başarılar.
Fikir sizin fakat eminim ki geleceksiniz :) Ayrıca bu kadar 1.9 ve üstü sürümler isteyen kişiler için Client daraltmasını belki kaldırabilirim.

Son düzenleme:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Steam
keima__
Minecraft
Kovalski
Düşünceler hiç beklediğim gibi değil, 1.7, 1.8 PvP si tartışmasız 1.9 dan daha iyidir. Ayrıca unutmayın PvP mekaniğini standart mekaniklerin dışına özel kodlanmış eklentilerimiz sayesinde farklı bir konuma getirdik, kısacası dediklerinizin yapıla bilmesi için sunucunun tekrar yapılandırılması ve eklentilerin yeniden yazılması gerekli. Bu iş için ise yeterince vakit ben ve ekibimiz için maalesef şu anda yok.. Sunucu 1.7 ve 1.8 tabanlı olarak 1, 2 hafta içinde siz oyunculara salınacaktır..

Yaptığınız yorumların hepsi beni hayal kırıklığına uğrattı. Umarım her şey güzel olur ve gün geçtikçe sizinde sunucumuz sayesinde 1.7 ve 1.8 PvP hakkında bulunan fikirleriniz tamamen değişmiş bir şekilde karşımıza çıkar.... (1.11 Sürümü için Andora ağı 2 ana kola ayrılacak fakat bu işlem için bir kitlemizin olması gereklidir)
şu yazdığın ilk satıra o kadar çok güldüm ki hahaha, 1.9pvpsine geçipte önceki sürümlerde oynayabilen bul bana lütfen. Çöpten farkı yok 1.8pvp sisteminin yaptığın tek şey sol tık spamlamak, 1.9 olduğunda 2.elin sağladığı bir sürü seçenek, yep yeni hasar komboları (1.8 ve altındaki bütün comboları rahatlıkal yapabilirsiniz bunlara ek olarak) balta mekaniği ve aklına gelebilicek daha tonlarca yeni detay var eksik olan tek şey artık saçma bir şekilde sol tık spamlamıyoruz. 1.9+ kit pvp sunucularına gir gör bak bakalım ordaki iyi oyuncular mı gerçekten "yetenekli" dedirtebiliyor yoksa 1.8'deki sol tık spamcılarına mı yetenekli diyebiliyosun makro olup olmadığını bile anlamakta zorlanıyorum

Crosevice

Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
şu yazdığın ilk satıra o kadar çok güldüm ki hahaha, 1.9pvpsine geçipte önceki sürümlerde oynayabilen bul bana lütfen. Çöpten farkı yok 1.8pvp sisteminin yaptığın tek şey sol tık spamlamak, 1.9 olduğunda 2.elin sağladığı bir sürü seçenek, yep yeni hasar komboları (1.8 ve altındaki bütün comboları rahatlıkal yapabilirsiniz bunlara ek olarak) balta mekaniği ve aklına gelebilicek daha tonlarca yeni detay var eksik olan tek şey artık saçma bir şekilde sol tık spamlamıyoruz. 1.9+ kit pvp sunucularına gir gör bak bakalım ordaki iyi oyuncular mı gerçekten "yetenekli" dedirtebiliyor yoksa 1.8'deki sol tık spamcılarına mı yetenekli diyebiliyosun makro olup olmadığını bile anlamakta zorlanıyorum
Bu konuyu burada daha fazla tartışmaya gerek yok. Senin gibi bende kendi fikirlerimi belirttim, Bu arada halen sözümün arkasındayım. 1.9 PvP sistemi ile de oynadım fakat 1.9 PvP sistemi asla bana göre değil. İyi forumlar dilerim!

Steepr

Sudan Çıkmış
Bu konuyu burada daha fazla tartışmaya gerek yok ben kendi fikirlerimi belirttim ayrıca sende kendi fikirlerini, Bu arada halen sözümün arkasındayım 1.9 PvP sistemi ile oynadım fakat PvP sistemi bana göre bir yüz karası, bana göre değil. İyi forumlar dilerim!
Yabancılarda 1.8 PvP sunucu neredeyse bitti. Sen 1.7 pvp diyosun. 1.8 PvP'sinde zülme uğrayan herkesi pvp sunucuları forumunda görebilirsin. Bi tanesi ayakta kalamadı. :(

Crosevice

Sponsor
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Yabancılarda 1.8 PvP sunucu neredeyse bitti. Sen 1.7 pvp diyosun. 1.8 PvP'sinde zülme uğrayan herkesi pvp sunucuları forumunda görebilirsin. Bi tanesi ayakta kalamadı. :(
Yabancılarda asla 1.7 PvP ortamı bitmedi, PvP ortamını iyi araştırın. Şu anda 1.7 PvP sunucusu açılınca yabancılar direkt olarak doluşuyor. Bu yüzden 1.7 üstünde bu kadar duruyorum, Bizim onlardan farkımız nedir? Bu arada ArenaPvP için herhangi bir fikire sahipmisiniz, Eğer görüşünüz güzel bir fikir ise sunucuya katıla bilir.

Steepr

Sudan Çıkmış
Yabancılarda asla 1.7 PvP ortamı bitmedi, PvP ortamını iyi araştırın. Şu anda 1.7 PvP sunucusu açılınca yabancılar direkt olarak doluşuyor. Bu yüzden 1.7 üstünde bu kadar duruyorum, Bizim onlardan farkımız nedir? Bu arada ArenaPvP için herhangi bir fikire sahipmisiniz, Eğer görüşünüz güzel bir fikir ise sunucuya katıla bilir.
Hepsi klasik oyunlar seninkiler yeni bir tür yaratmayı dene.