TANITIM FACTİON Plugin Paketi İçin Sistemler Rulet-AirDrop-Minigames-PvpMaden-Sure

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar bu konumda faction paketi için yaptıgım skriptleri tanıtacagım
Dipnot:Burda gördüğünüz skriptlerin bi kısmı ücretli satılan skriptlerden bakıp kendim yazdım örnek: rulet sistemi

ilk olarak Rulet Sistemini tanıtayım

137280

Rulet sisteminden diğer fotoğraf;

137281

Rulet sistemi yardım yazıları

137282

Diğer sistem ise Minigames sistemi burdaki minigamesleri ben yazdım arkadaşlar plugin le bağlantılı değil eggwars dahil bi kaç fotoğrafta ondan göstereyim;

137283

Bu menüsü /mg , /minigames , /eggwars , /1vs1 , /spleef ile açılıyor

137284

Bu da minigames mesajları bunları çoğaltacağım biraz eggwars sistemini göstereyim

137285

Başka bir fotoğraf daha ;

137287

Eggwars sistemi böyle tabi daha var ayrıntıları uzatmak istemedim bidahaki sistem Airdrop skripti bunuda yine forumda gördüm ücretliydi sanırsam buda
içinden çıkan eşyalar şansa bağlı.

137288

pvp maden sistemi bana göre çok gerekli bi skript bu

137289

ben 20 kişi olduğu zaman camların kalkmasını ayarladım tabeladan canlı olarak da online sayısı değişiyor + title olarakda 5 dakikada bir küçük format olarak
kaç kişi kaldıgı yazıyor.

137290

buda son sistem bunun Top 15 sistemi olarak sıralamasını düşündüm eğer aklıma yatarsa onuda menülü bi halde yapacağım.

şimdilik bu kadar arkadaşlar.
NOT: Zaten hazır halde olan bi pakete yaptım kullandıgım paket ise Ahmet Melih üstadım. bu paketin üzerine sistemleri yazdım. Onada teşekkür ediyorum.

Bunları paylaşmamamın sebebi 2 3 plugin yükleyip server açmayıp araştırıp bu tür ufak ama güzel sistemler ekleyerek verdiğiniz emeğin karşılığnı almanızı sağlamak buraya kadar okuyan herkese teşekkür ediyorum bu arada konu tasarımı için özür dilerim ben pek anlamam konu tasarımından.
iyi forumlar discord adresim eryss800k#1151 herhangi bir destek yardım için ulaşabilirsiniz eğer ulaşamazsanız konuya yorum olarak adresinizi yazın.

Ekli dosyalar

• 6.png
    6.png
    100.3 KB · Görüntüleme: 301

Unknownloce

Dare Desu Ka?
En iyi cevaplar
2
Doğruyu söylemek gerekirse bütün hepsini gördüm, gerek sunucularda olsun gerek forumlarda veya sitelerde.

örnek: rulet sistemi

Şu kısımda pek inandırıcı gelmedi. Çoğu sunucuda zaten aynı sistem var.

Satın almandan daha çok kendin sistemler yapman lazım veya kodlatman. Senin satın aldığını tek sana özel satmıyorlar, diğer kişilerede satıyorlar. Diğer sunuculardan farklı bir sistem göremedim. Yeni sistemler getirmen dileğiyle, başarılar.

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğruyu söylemek gerekirse bütün hepsini gördüm, gerek sunucularda olsun gerek forumlarda veya sitelerde.

Şu kısımda pek inandırıcı gelmedi. Çoğu sunucuda zaten aynı sistem var.

Satın almandan daha çok kendin sistemler yapman lazım veya kodlatman. Senin satın aldığını tek sana özel satmıyorlar, diğer kişilerede satıyorlar. Diğer sunuculardan farklı bir sistem göremedim. Yeni sistemler getirmen dileğiyle, başarılar.
rulet sistemini satın almadım kendim yazdım. rulet sistemini satan arkadaşa sor almışmıyım diye inanıp inanmamak sana kalmış ben kimseye para verip sistem satın almam yeteri düzeyde bilgim var.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pek yaygın bir sistem olsa da yinede güzel.

Unknownloce

Dare Desu Ka?
En iyi cevaplar
2
rulet sistemini satın almadım kendim yazdım. rulet sistemini satan arkadaşa sor almışmıyım diye inanıp inanmamak sana kalmış ben kimseye para verip sistem satın almam yeteri düzeyde bilgim var.
O rulet sistemi çok basit bir sistem almana gerek yok herkesin yapabilceği bir düzeyde ve bu yüzden kimseye sormaya gerek yok herkes yapar bunu. Aynı zamanda diğer drop olsun, pvp maden olsun hepsi ya satılan ya ücretsiz paylaşılan skript ve pluginler. Paylaştığın hepsi bedava bulunabilcek düzeyde.

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O rulet sistemi çok basit bir sistem almana gerek yok herkesin yapabilceği bir düzeyde ve bu yüzden kimseye sormaya gerek yok herkes yapar bunu. Aynı zamanda diğer drop olsun, pvp maden olsun hepsi ya satılan ya ücretsiz paylaşılan skript ve pluginler. Paylaştığın hepsi bedava bulunabilcek düzeyde.
tamam sensin baltalamayı bırak.