Davet Tarih Topluluğu ☪ Discord Grubu

Turrand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben kimseyi desteklemedim, orada 'bu ülkede tarafsız ve kesin tarih öğrenip düzgün bir şekilde tartışmak çok zordur' diyorum. Üstelik buradan insan toplamak o olasılığı düşürüyor.

26 aktif kullanıcımız mevcut, ve gelip görürsen konuşmaları olayın ne kadar ciddi olduğunu görürsün. Tarafsız bir şekilde konuşuyoruz. Zaten taraf tutmak sunucuda yasak. Konuşmalar gayet ciddi, sunucuyu hiç görmemiş biri olarak buradan bu mesajları yazman bile hatalı bir durum. Emin ol burada çok ciddi insanlar var senin pek göremeyeceğin kişiler.

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
26 aktif kullanıcımız mevcut, ve gelip görürsen konuşmaları olayın ne kadar ciddi olduğunu görürsün. Tarafsız bir şekilde konuşuyoruz. Zaten taraf tutmak sunucuda yasak. Konuşmalar gayet ciddi, sunucuyu hiç görmemiş biri olarak buradan bu mesajları yazman bile hatalı bir durum. Emin ol burada çok ciddi insanlar var senin pek göremeyeceğin kişiler.
Tarafsız bir şekilde konuşabilirsin ama topladığın bilgiler yüksek ihtimal ile tarafsız olmaz. Tarih bölümü bitirmiş öğretmenlerinizle konuşabilirsin bu konuyu.

Turrand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tarafsız bir şekilde konuşabilirsin ama topladığın bilgiler yüksek ihtimal ile tarafsız olmaz. Tarih bölümü bitirmiş öğretmenlerinizle konuşabilirsin bu konuyu.

Biz kesinlikle doğru veya tarafsız bilgiler demiyoruz, ki kesinlikle doğru veya tamamen tarafsız bilgiye ulaşmak istersen en iyi tarihçi ol zordur. Ama biz en iyi kaynakları baz alarak tartışıyoruz.

Turrand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Toplantı kapalı olarak gerçekleştirilecek, ardından ilk toplantıdaki gibi arşiv kanallar arasında herkese açık olarak paylaşılacaktır.

120872

Turrand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tarih Topluluğu Güncellemeleri

120882

120883