TDK'nın Eklediği Bu Kuralı Çoğunuz Bilmiyor! Basit Soruları Bu Yüzden Kaçırabilirsiniz!

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Evet değerli Forum Gamer üyeleri! TDK önemli bir değişiklik yaptı, bir kural değiştirdi.
1,5 yıl önce gelmesine rağmen bilmiyor olduğunuzu düşünüyorum!

TDK'nın Eklediği O Kural!
"Kurum, kuruluş, kurul, birleşim, oturum ve iş yeri adlarına gelen ekler kesmeyle ayrılmaz"
Gerçekten önemli, hadi T.B.M.M üzerinden bu değişikliğin getirdiği etkiyi inceleyelim.

Önceden Böyle Yazılıyordu...
Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne
Şimdi İse Böyle Yazılıyor!
Türkiye Büyük Millet Meclisine
Evet Eylül 2016'da gelmesine rağmen, bu değişikliği çoğunuz bilmiyordunuz! Böyle bir konu açmaktan gurur duyuyorum.

Konuyu beğendiyseniz +1 yazmak yerine beğen tuşunu kullanın. Hem ikinci şekilde daha faydalı olur hem de +1 yazmak spam'a girer. Yorum yazmayın demiyorum. Ama likeeeeeeee +1 beyendm+++ falan yazmayın. Yazılı olarak da dile getirebilirsiniz düzgünce ama beğen butonu kullanmalısınız. +1 yazınca beğenmiş olmuyorsunuz, konuyu ve profilinizi kirletiyorsunuz. Zaten kuralları gözüyle okumuş birisi bunu yapmaz.

Ana hedef kitlem :
@Onurcan41 @Bolonezella @Kızagan @Pluginsel

Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu kural çok önceden vardı dostum. Hatta ilkokuldan beridir biliyorum. Bugün olmuş bir şey değil.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Başlık atılmadan önce keşke araştırılsaydı da bu kuralın yeni olmadığı belirtilseydi. Şayet biliniyorsa bu yaptığınız daha da ayıptır. Ben yeni bir şey var diye geliyorum ve 2 yıllık kural karşıma çıkarılıyor. Bana vaktimi geri verebilecek kudrete sahip olmadığınız sürece beni oyalamaya hakkınız yoktur.
imza beyaz arka planlı.png

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başlık atılmadan önce keşke araştırılsaydı da bu kuralın yeni olmadığı belirtilseydi. Şayet biliniyorsa bu yaptığınız daha da ayıptır. Ben yeni bir şey var diye geliyorum ve 2 yıllık kural karşıma çıkarılıyor. Bana vaktimi geri verebilecek kudrete sahip olmadığınız sürece beni oyalamaya hakkınız yoktur.
Ekli dosyayı görüntüle 67648
Tamam tamam pardon düzeltiyordum zaten mrbulut'un yazdığı mesajla, yüklenmeyin tamam.

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Adalet Savunma Bakanlığına" gibi mi?
Özel isimleri kapsıyor mu merak ettim: "Samsungu / Samsung'u"

Ek: Kurumsal firmalarda bir anlamda iş yeri.

Az kalsın unutuyodum, beyennddm +1

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler bir like atın kardeşimize. Beğenin konuyu çok yararı dokunuyor. Abone olmayı da unutmayın. Bildirimleri de açın. Beğenmezseniz konuyu arkadaşımız büyük zarar edecek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Şaka bir yana konunun beğenilmesinin sana ne gibi bir yararı dokunuyor? Yani benim aldığım bunca beğeni bir tek ileri gelen üyeler de gözükmeme yarıyor. Forumda öyle ''+1 , beyendiiiiiim'' tarzı mesaj atanları bile görmedim.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Gençler bir like atın kardeşimize. Beğenin konuyu çok yararı dokunuyor. Abone olmayı da unutmayın. Bildirimleri de açın. Beğenmezseniz konuyu arkadaşımız büyük zarar edecek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Şaka bir yana konunun beğenilmesinin sana ne gibi bir yararı dokunuyor? Yani benim aldığım bunca beğeni bir tek ileri gelen üyeler de gözükmeme yarıyor. Forumda öyle ''+1 , beyendiiiiiim'' tarzı mesaj atanları bile görmedim.
Belki beğenilme şeysinde üst sıraya çıkıp konu fazla görüntülenme aldığında gogılda üst sıralarda çıkar
ama böyle bir şeyi niye buradan okusun ki gogıldaki bir insan :(
(ki bunu düşünerek de yapılmayışı*)

• Beğen
Reactions: DIO

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunu bilmiyordum 2 yıllıkmış üstelik utandım kendimden

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çünkü spamdan siliniyor. Benim gördüklerim de birkaç dakika sonra puff.

• Beğen
Reactions: DIO