İstek TeamBYRLI | @2016 | Plugin Paketi | Map Satışları

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

@TeamBYRLI

Merhaba değerli forum üyeleri 1 yıldır plugin sektöründe en kaliteli şekilde size hizmet vermekteyiz,bu yolda elbette bizlere dolandırıcı diyen kişiler olmuştur.
Fakat biz o kişilere aldırmayıp bu işi yapmaya devam, ediyoruz peki ekibimiz kaç kişiliktir ? Ekibimiz toplam 4 kişilik ve 1 yıldır kesintisiz çalışmaktayız
ve allaha şukur bu yolda en iyi şekilde gitmeye devam etmekteyiz biz burada insanlara kaliteli hizmet sunmak için elimizden geleni yapıyorum canlı olarak
destek bile vermekteyiz gerekli sorunlarınızda bizlere iletirse 1-3 saat arasında cevap alabilirsiniz.

Plugin satışları,map satışları,skript satışları

Plugin Paketlerimiz

Skyblock,Faction,Eggwars,Survival,Minigame

Orta Duzey Paket

Fiyat 30 TL

1 Ay Destek Verilmektedir.

Premium Paket

Skyblock,Faction,Eggwars,Survival,Minigame

Orta Duzey Paket

Fiyat 50 TL

5 Ay Destek Verilmektedir.

Map Satısları

Cakma Lobi

Fiyat : Belirlenmedi

Lobi Spawn

Fiyat : Belirlenmedi

SkyBlock Spawn

Fiyat : 30 TL

Faction Spawn

Resim Ekleniyor

Resim Ekleniyor

40 TL

Eggwars Spawn

Resim Ekleniyor

Resim Ekleniyor

20 TL

Survival Spawn

Resim Ekleniyor

Resim Ekleniyor

30 TL

Fiyatlarda pazarlık mevcuttur !

Skriptler kişiye özel olup sizden başka kimseye verilmemektedir.

Plugin paketlerimiz teambyrli.batihost.com adresinden bizzat gösterirlir.

Adresinden bize ulaşabilirsiniz iyi alışverişler ...

Son düzenleme:

SorryMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkcası Haritaları Beğenmedim geliştirilmeli

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Normali ile premium paketinizin farkı ne? fiyatları aynı sadece birinde 5 ay destek var yazıyor. Yazım hatası yaptınız galiba.
Herkese kendi paketlerini yapmalarını öneriyorum. Bir insanın yaptığı şeyi diğer bir insanda yapabilir, Birşeyi satın alacaksanız ya o şeyi yapmaya üşendiğinizden yada o şeyi yapmak için gereken bilgiyi öğrenmeye üşendiğinizden alıyorsunuzdur.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Normali ile premium paketinizin farkı ne? fiyatları aynı sadece birinde 5 ay destek var yazıyor. Yazım hatası yaptınız galiba.
Herkese kendi paketlerini yapmalarını öneriyorum. Bir insanın yaptığı şeyi diğer bir insanda yapabilir, Birşeyi satın alacaksanız ya o şeyi yapmaya üşendiğinizden yada o şeyi yapmak için gereken bilgiyi öğrenmeye üşendiğinizden alıyorsunuzdur.

Tek attın hocam.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oncelikle teşşekürler ben burada plugin paketi yapamayanlar map yapamayan insanlar için bir ücret karşılıgında yapıyorum,diğer konuda ise evet yazım hatası olmuş özür dilerim.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Sonra, neden blok kırılmıyor diye foruma konu açarlar. (+1)

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar güzel değil, hızlı bitirmek için acele edilmiş ve 30TL-40TL böyle yapılar için uçuk bir fiyat olmuş