TeamEnderS SkyBlock v2.4 | Demir Yaratıcısı | Sandık Sistemi | Tanıtım |1.9.4 | mc.teamenders.net |

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
TeamEnderS v2.4
SkyBlock Sunucusu
Sürüm: 1.9.4
Sunucu Slot Sayısı 34'dır.
Sunucu IP Adresi: mc.teamenders.net
Alternatif IP Adresi: play.teamenders.net

Sunucumuzun Web Sitesi: Bana Tıkla
Sunucumuzun Facebook Sayfası: Bana Tıkla
Sunucu Destek Birimi: Bana Tıklada Gidelim

Oyunda Demir Golem Yaratıcından demir çıkmaktadır. Skript değil kendi eklentimizdir!

Sunucu içi özel başarım sistemi var! Birbirinden özel ve eğlenceli başarımlar tek tek bizim tarafımızdan hazırlandı!

Oyundaki parkta birbirinden eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. Bazıları yapım aşamasında olsada bir kısmı açık!

Sandık sistemi bulunmaktadır! Birbirinden farklı toplam 4 sandık bulunmaktadır!

Sunucu içi tanıtım sistemi bulunmaktadır. Basit komutlar, sunucu kuralları, oynanış biçimi vb. Temel Bilgileri anlatmaktadır.

Her ay düzenli olarak çekilişler yapılmaktadır. Bu sayede oyuna para vermeden de oyuncuların gelişmesi kolaylaştırılmıştır.

Sunucumuzdaki Pluginler %100 Türkçeleştirilmiş Olup , Kullanımları Kolaylaştırılmıştır.

Yetkili Listesi:
KURUCU : Boray 'DarkJoya' Savaşcı
KURUCU : Umut 'DrHopeness' Özkanaryalıoğlu
ADMIN : Enes 'uTouchMyBas' Bayirli
ADMIN : Hasan 'UnityBey' Birlik

Sunucu Videosu (AMATÖR)

Sunucuyla İlgili Sorularınız İçin:
Tıkla ve Git!

Son düzenleme:

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Slot arttır (Dolu Server)

HancerZz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş Ts ıp sini atan mı[DOUBLEPOST=1440178893,1440177911][/DOUBLEPOST]Sunucuya 1 kere kayıt olunuyor kardeş lerin gircek sunucuya giremiyo 3 kişi aynı ıp yi kulanıyoz

Son düzenleme:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
En Yakın Sürede Bakcam

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş Ts ıp sini atan mı[DOUBLEPOST=1440178893,1440177911][/DOUBLEPOST]Sunucuya 1 kere kayıt olunuyor kardeş lerin gircek sunucuya giremiyo 3 kişi aynı ıp yi kulanıyoz
sunucuya tek kayıtı bilerek o şekilde yaptık. çünkü birden çok hesap açarak bug yapabilirler,youn içinde yetkililerle iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirim.[DOUBLEPOST=1440240784][/DOUBLEPOST]
Alım varmı dedim o Kadar Uzatma
Beğenmedim benimde build kötü gine o spawndan az da olsa iyisini yaparım
spawn değişti,yeni savaş alanını yapıyoruz ve sonrasında da yeni marketi yapacağız. gelip yeniden servere bakarsanız görevbilirsiniz.

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alakası yok ben sınırsız çar açarım ?
ip değiştirerek her sunucuda açabilirsiniz. (authme olan)[DOUBLEPOST=1440330691,1440241188][/DOUBLEPOST]Barisoncu adlı şahıs sunucuya saldırmıştır. essentials spawn hata verdiği için sunucuyu kapattık. Barisoncu'ya teşekkür ederiz.[DOUBLEPOST=1440340399][/DOUBLEPOST]sunucuyu yeniden ayarlıyoruz.
bu akşam sunucu yeniden açılacaktır.

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server gercekten güzel bi server emege saygı
Teşekkürler,Sunucumuz Yeniden Aktif Arkadaşlar Dün Gece Sorunu Düzelttik...[DOUBLEPOST=1440581445,1440417258][/DOUBLEPOST]WQEnesDesKes kullanici isimli sahis sunucumuza gelip saldirmistir.Sunucuyu ÇÖKERTTIGINI SANMISTIR.Sadece sunucu kendini korumak adina otomatik olarak kendini kapatti.Kendisine Suç duyurusunda bulunmayi düşünüyoruz.

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
NEDEN O ZAMAN BARİSONCU SERVERE SALDIRDI DİYORSUNUZ?