Technic Launcher hakkında yardım

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar tamı tamına 4 gündür üstünde uğraşıp hala zerre ilerleme kaydedemediğim technic launcher hakkında yardıma ihtiyacım var öncesinde rahatça açıp kurabildiğim lanet şey şuanda hiçbir şekilde açılmıyor iniyor çalıştır dediğim zaman install geliyor install a tıkladıktan sonra kayboluyor ve hiçbirşey gelmiyor görev yöneticisinden ise baktığım zaman sadece bir java açılıyor biri normal olarak birisi ise nadir olarak technic launcher olarak açılıyor ve hiçbir şekilde kurulum karşıma gelmiyor ilgilenen birisi olursa gerçekten çok sevinirim çünkü gerçekten cinnet felan geçiricem sanırım şimdiden teşekkürler yardım etmeye çalışan herkese istenilen bir ss veyahut video olursa atabilirim yeterki halledebileyim artık bu konuyu

melih20031907

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hiçbir belge falan sunmadan söylüyorsun kafam karıştı az görsel atacaksan yardımcı olalım bu ne

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hiçbir belge falan sunmadan söylüyorsun kafam karıştı az görsel atacaksan yardımcı olalım bu ne
Bunu biraz daha düzgünce rica edebilirdin forumu dikkatlice okusaydın son kısımda istenilirse tabi ki atacağım demiştim.

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnstall menüsü geldikten sonra install'a tıkladıktan sonra hiçbirşey önüme gelmiyor açılan tek şey görev yöneticisinde ki bu 3 java

melih20031907

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnstall menüsü geldikten sonra install'a tıkladıktan sonra hiçbirşey önüme gelmiyor açılan tek şey görev yöneticisinde ki bu 3 java

Bilgisayarındaki bir veya birden fazla uygulama açılmasını engelliyor olabilir öncelikle bunlara bakmalısın uyumlulukla alakalı sorunlar olabilir

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum farkettiysen yukarıda alakadar edebilecek bir screenshot braktım

ByVerz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarındaki bir veya birden fazla uygulama açılmasını engelliyor olabilir öncelikle bunlara bakmalısın uyumlulukla alakalı sorunlar olabilir
kontrol ettim fakat uyumlulukla alakalı bir sorun yaşamıyorum birden fazla uygulama da aktif olan tüm uygulamalar kapalı olduğu halde açılmıyor

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Detaylı ve tane tane anlat aşırı karışık

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
%appdata% gir .technic .minecraft sil yeniden yükle.