Tecnic launcher fatally missing blocks and items sorunu

BirDost11

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar technic launcherdan "World War Minecraft 10" arkadaşım ile beraber indirdik serverine girdiğimizde arkaşımın ki sorunsuz bir şekilde giriyor fakat bende tam girecekken fatally missing blocks and items hatası alıyorum çok yeri araştırdım fakat herkes
"
-Xmx3G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US

"
paremetresini yazmamı istiyor ama bir şey değişmiyorum ben de .minecraft'da forge yükleyip denemek istedim bu seferde aynı hata verdi parametreyi girdiğim zamanda crash vererek
"
The game crashed whilst initializing game Error: java.lang.NoSuchFieldError: fastMath

"
hatasının alıyorum birçok kez yeniden yükleyip denedim arkadaşımın config dosyalarını denedim hala aynı sorun devam ediyor bilen arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi
ve oyunum Premium

kingOf0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşınızın indirdiği sürüm ile sizin indirdiğiniz mod paketi sürümü aynımı? sunucnunun mod paketi sürümünü, sizin mod paketi sürümünüz veya arkadaşınızın mod paketi sürümleri birbirine uyuşmuyor & ayarlarınızda sorun olabilir fastmath bir optifine ayarı, Optifine mı kurdunuz?, kurduysanız silin , optionsof.txt var .minecraft klasöründe orda fastmath değeri: true ise false olarak eğer false ise true olarak değiştirin