Tek Stok Kampanyalı Dedicatedlar

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Müşterilerden boşa çıkan 2 dedicated modelimiz mevcut.

FR GAME DEDİCATED
TEK STOK: İ 7700K (4 core 8 thread)
Toplam 16.8 GHZ
64 GB DDR4 RAM
1 TB NVME SDD
5 EK IP
1 Gbit Hat
OVH Game Koruması
OVH Fransa Lokasyon
75 Euro / AY (KDV Dahil)
OVH Roubaix Konumludur ping değeri konuma göre 50-70 arasıdır.

TR DEDİCATED
2x X5690 İşlemci
128GB Ram
1TB SSD
Netinternet DC Konum
1 Gbit Hat
Mikrotik Voxility ve DDOS Yönetim + Gelen saldırıları görüntüleme paneli
645 TL + KDV

Detaylı bilgi için whatsapp veya site destek sisteminden iletişime geçebilirsiniz. Koruma için astronomik ücretler ödemek istemiyorsanız ideal fiziksel sunucuları bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhabalar ilgileniyorum bana ulaşır mısınız?
Tryfare#3064

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ne demek istediğinizi anlamadım açıkcası :hmm1:

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

Fiziksel Sunucu Nedir?​

Fiziksel Sunucu Nedir? Fiziksel sunucu istemci ismi verilen başka bir program tarafından yapılan tüm istemlere yanıt verebilen bir bilgisayar veya yazılımdır. Ayrıca bir ağdaki merkezi kaynaktan istenilen hizmetlere ulaşımı bile idare eder. Sunucular bilgileri istemcilere gönderen modelin bir parçası olarak çalışılmaktadır. Böylelikle sunucunun amacı olan bilgiyi paylaşma ve kaynakları vermektir. Buradan tüm internetin istemci-sunucu modeli olduğunu anlayabiliriz. Bu modelde milyonlarca sunucu internete bağlı olarak dünyanın her yerinde hiç durmadan çalışmaktadır.

Image for post

Image for post

Bazı sunucular yalnızca tanımlanmış vazifeler için kullanılır. Misal olarak bir program sunucusu web uygulamalarını host eder. Başka bir deyişle ağ kullanıcıları bu bilgisayar programının kopya verisini bilgisayarlarına yüklemelerine gerek kalmadan çalıştırarak kullanabilirler. Web sunucuları siteyi kolayca host edebilirler. Dosya sunucuları ise klasörleri ve dosyaları bir ağ içerisinde paylaşırlar. Sunucular sürekli olarak istenilen hizmetleri verirler ve bu sebeple birçok sunucu kesinlikle kapatılamaz. Kapatılan sunucular hizmet dışı olacağı için ağ kullanıcılarının ve firmaların büyük meseleler yaşamasına neden olur. Firmalar için büyük ehemmiyet taşıması sebebiyle işletme sunucularının kusur oranı en az olan özel ekipman bileşenleriyle kurulması gerekir.

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Dedicated'in ne olduğunu biliyorum sadece formun açılma amacını anlamadım.​

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayır sadece mesaj kasıyorsun. Adamlar makineyi satıyor. Bu kadar anlayamayacak kadar beyinsizsen o sorun bizim değil senin sorunun. İyi günler.
Birazdaha hakaret edebilirsin az olmuş bu soru sormakta hata olmuş arkadaşının 210 mesajı var mesaj kasan benmiyim sence?

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Birazdaha hakaret edebilirsin az olmuş bu soru sormakta hata olmuş arkadaşının 210 mesajı var mesaj kasan benmiyim sence?
1608910980804.png

seni geçince kuyruğunu kıstırmış kediye döndün mesaj kasma uğruna ban bile yersin xd

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konunun güncellenmesi ve içinde post kasılması işimize gelsede lütfen tartışmayın "arkadaşlar". Birbirinize hakaret etmek için bir sebep yok ortada. İyi akşamlar^^