TekkanTR Kardeş ayağı çekenin yalanları. Nasıl bir sunucuda oynadığınızı görün.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Uzun lafın kısası ben bir sunucuyu kolay kolay şikayet etmem. Size sadece oynadığınız server sahibinin ne biçim insan olduğunu göstereceğim. Emeklerinizi bu insana devrediyorsunuz böyle yalanları ortaya çıkıyor adamın.
İlk önce site güvenlik kodu scriptini AhmetHakan bizzat skypeden eklediğini ve beraber yaptığını tüm telif hakları bende olduğunu AhmetHakan'a da paylaşma dediğini söylemiş. Buyrun fotoğraf;

Kendisine ait olduğunu bildirdi. Ben de olumlu şekilde "tartışmaya girmeyeceğim paylaşmam güvenlik scriptini" dedim.

Bu bölümdede AhmetHakan ile konuşup bana gelen cevabı paylaşıyorum.
Neyse bu olaylardan önce grubumda kendi sunucusu hakkında konuşmalar oluyor dedi. Açıkçası doğru benim grubumda böyle bir olay konuşuluyor. Pek takmıyorum ve saldırmayın diyorum. Bu konuyu geçelim bu olaylardan önce bana şunu dedi;

Bakın "sponsorluk verdiler yazmış." Parası yokmuş.
Kodzerden gelen cevap;

Kodzer her kelimesinde haklı çıktı ve bu adam yine yalancı çıktı.
Sonra bu yalanından hırs yapıp ahmet hakana bu güvenlik.php scriptini verdim ve şuanda Nitrado forumunda paylaştı. Bana son gelen mesaj da şöyle.

Bazı yerler küfürlüydü AhmetHakan'a ve kendime bir kaç küfürde bulundu göstermek istemedim. Bakın bir bölümde "allahın varsa" kelimesi var. Bizim Allah'ımız var. Ateist değiliz. Peki ya sen ateist misin. Herneyse geçiştiriyorum.

Bu adamla gurur duyuyordum bir zamanlar böyle sunucu açtığı için. Fakat böyle insanların nasıl görünüşleri ortada. İster bana hak verin ister de TekkanTR sahibi olacak adama. Emeğinizi verdiğiniz kişilerin böyle kardeş ayağı çekip sonra gerçek yüzüyle tanışınca insana biraz koyar ama bunuda siz hazmetmelisiniz.

Emeklerinizin Tek Adresi https://goo.gl/RTivvJ

Son düzenleme:

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle büyük bir sunucunun böyle büyük yalanların altına sığınması yanlış olmuş.Kardeşim dediğin insanların arkadasından iş çevirmek sana yakışmamış... İyi formlar.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten bu tekkan mıdır neyse hiç sevmemiştim. Ne dediyseniz haklısınızdır, Ahmet kardeşime selam :)

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hocam, tüm herşeyi anladımda altta yazdığınız ip adresi ile reklam kasmanızın amacı nedir ?

Emeklerinizin Tek Adresi Play.CasperSurvival.Net

Şimdi de sunucunuzun linkini koymaktakı amacı anlamadım gerçekten.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam, tüm herşeyi anladımda altta yazdığınız ip adresi ile reklam kasmanızın amacı nedir ?

Şimdi de sunucunuzun linkini koymaktakı amacı anlamadım gerçekten.
Böyle sahtekar insanlarla oynayacağınıza bizimle oynamanızı öneriyorum.

Günceldir.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
İnsanların hatalarını gösterip kendi hatalarını saklayıp üstüne kendi sunucunu tanıtıp bizimle oynamanızı öneriyorum demen hiç hoş bir şey değil :/ sen burada bildiğimiz kendi sunucunun reklamını yapıyorsun :)

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şikayet konusuna güncel atmana gerek yoktu ama neyse...
Ne güzel taktik ya, ilgiyi topla kendi üzerine yazının en altına da reklamını çak.

Şu an ikinizde benim gözümde aynısınız. İyi forumlar, hayatınızda başarılar.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanların hatalarını gösterip kendi hatalarını saklayıp üstüne kendi sunucunu tanıtıp bizimle oynamanızı öneriyorum demen hiç hoş bir şey değil :/ sen burada bildiğimiz kendi sunucunun reklamını yapıyorsun :)
Şikayet konusuna güncel atmana gerek yoktu ama neyse...
Ne güzel taktik ya, ilgiyi topla kendi üzerine yazının en altına da reklamını çak.

Şu an ikinizde benim gözümde aynısınız. İyi forumlar, hayatınızda başarılar.
Bildirimleriniz için teşekkürler. Zamanında benden ayrılıp tekkan böyle şöyle diyenler için kendimi ortaya atıyorum. Beni tekrar görünce nasıl tepkiler vereceklerini gözlemliyorum. @Walden Benle onu kıyaslamanıza gerek yok. Size detayı anlatayım.
1- Biz yalancı değiliz.
2- Biz Ateist damgası yemedik.
3- Biz Kardeş ayağı çekip o kadar kişinin arkasından yalanlar söylemedik.
4- Biz kimseyi dolandırmadık.
Dediklerimin hepsi dolandırıcıda mevcut. Güncelleme konusuna gelince insanlar bu şahsın ne olduğunu görene dek 24 saat arayla güncelleyeceğim ve siz bizi tanımadan bu damgaları vurmaya hakkınız yok.