TeknoFest

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

827703.jpg

Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere TeknoFest etkinliği hakkında bilgi vereceğim.

TeknoFest İstanbul Havacılık, Uzay Teknolojisi Festivali olarak düzenlenecektir ve toplumda teknolojiye, uzaya, havacılığa ilgiyi arttırmak ve merak uyandırmak için düzenlenecek bir festivaldir. Türkiye'nin milli teknoloji üretmesi konusunda farkındalık yaratmayı düşünüyor. Festival 20 - 23 Eylül günleri arasında "İstanbul Yeni Havalimanı" (İGA / İstanbul Grand Airport) gerçekleşecektir. TeknoFest İstanbul'da herkesin yaşına uygun herkese hitap eden etkinlikler yer alacaktır. Bu tür etkinliklerin yer alması daha çok kişinin etkinliğe katılmasına sebep olacaktır. TeknoFest'de gerçekleşecek etkinlikler;

Screenshot_6.png

TeknoFest'e katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok katılımlar ücretsizdir. TeknoFest'e başvurular Aralık 2017 tarihinde açılmıştır. TeknoFest'e katılmak için başvurular TeknoFest'in sitesinde açılacaktır, henüz daha başvurular açılmamıştır. TeknoFest hakkında merak ettiğiniz şeyleri sitelerinde belirttikleri E-Posta adresinden sorabilirsiniz. TeknoFest'in sitesinin bağlantısını aşağıda bulunan spoiler içindeki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. TeknoFest'i izlemek için gidecekseniz ve 18 yaşından küçükseniz TeknoFest'e öğretmenleriniz ya da velileriniz ile girebilirsiniz. TeknoFest hakkında daha fazla detaylı bilgiden haberdar olmanız için sitesinden E-Posta adresinizi ekleyip gelen yeniliklerden daha kolay haberdar olabilirsiniz. E-Posta adresini eklemeniz için TeknoFest'in sitesine girdikten sonra sayfayı en aşağıya indirin ve aşağıdaki spoiler içinde olan yere e posta adresinizi yazınız.

teknofestistanbul.org

Screenshot_7.png

TeknoFest'e eğer katılacaksanız detaylı bilgi sahibi olmanızı öneririm, sitelerinde ne yapmanız gerektiğini daha detaylı bir şekilde anlatmışlar. TeknoFest güzel bir festival olacağa benziyor şahsen ben gitmeyi düşünüyorum. Böyle bir etkinlik düzenlenmesi hem eğlenceli olur hemde güzel bir farkındalık yaratılabilir.

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilecek bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Yakın bir adreste olsa gitmek isterdim :(. Bu etkinlik sayesinde çoğu teknoloji meraklıları 3. havalimanını görebilecek :D
Yarışma tarihide baya uzakmış ya.

TheMagness

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaz tatilinde falan olsaydı bence daha güzel olurdu ve katılımcı sayısı artabilirdi..

CEMOabi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi ben burda kendi swımı nasıl tanıtcAM skyblok sw ım var yayınlarmısın StingingStorkes.aternos.me yeni açtım herşeyin bitmesini bekliyodum ne zamandır

TheMagness

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ben burda kendi swımı nasıl tanıtcAM skyblok sw ım var yayınlarmısın StingingStorkes.aternos.me yeni açtım herşeyin bitmesini bekliyodum ne zamandır
Öncelikle merhabalar,sunucunuzu tanıtmak için forumumuzdan sunucunuz hangi kategorideyse,örneğin faction ise faction bölümüne gidip yeni konu oluştur diyorsunuz.Ama açmadan önce kuralları okuyup ona göre konu düzenlemesi yapmanız gerekmektedir.Yoksa konunuz onaylanmaz.Yeni konu oluştura tıklayarak konu oluşturabilirsiniz.Konu onaylanma süresi yaklaşık 2 gündür.İyi günler..