Tekxit 3:Ezteria [1.12.2] - artık kapalı

Hexxit veya Tekkit Oynadınız mı?

• Evet

Kullanılan: 54 67.5%
  • Hayır

Kullanılan: 16 20.0%
  • Magenji oynayacağım!

Kullanılan: 16 20.0%
  • Tekxit oynadım

Kullanılan: 8 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    80

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence sunucu aşırı kaliteli. Grafikler olsun o atmosfer olsun ses efektleri olsun bambaşka bi oyun yani. Hiç pingde yok.

Son düzenleme:

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ram sorunu yasiyorum lütfen yardim edin

bide sölemek isterim sorasaniz deye 16 GB ram var
1GB kulana biliyorum ama 2 GB lazim yada 5 GB gire bilmek için giremiyorum

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba ahmet
konu içinde yaptığım anlatımı okuyup uygulamanı öneriyorum,
bilgisayarında java 64 bit yüklü olmak zorunda
yani işletim sistemin 64 bit olmalı.
eğer işletim sistemin 64 bit ve java 8 64 bit kuruluysa, technic launcher da java'ya 5gb ram vermen için konudaki anlatımı okuyabilirsin.
ram sorunu yasiyorum lütfen yardim edin

bide sölemek isterim sorasaniz deye 16 GB ram var
1GB kulana biliyorum ama 2 GB lazim yada 5 GB gire bilmek için giremiyorum

Herkese yeniden merhaba, sunucuyu yarın sabaha kadar kapattık. Gün boyu çeşitli testler yaptık ve yarına birçok bug fixlenmiş halde yetiştireceğiz. İlginiz için teşekkürler!

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ahh ahh! 2 GB Ram ile bırak bu sunucuya girmeyi ancak 5 mod kaldırabiliyor bilgisayarım.

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Kenijey İşte aradığım zihniyet bu kendi farkını ortaya koyabilen insanlar... eger birde tutulup iyice yükselirse emeğinizin karşılığınızı alırsınız tüm kalbimle size başarılar diliyorum

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet modpacki yapmaya ben başladım, yaklaşık 1 senedir üzerinde çalışıyorum :) Gerek yabancı arkadaşlarım, gerek mod developer'ları bana yardımda bulundular. En çok sevilen modların yapımcılarıyla bizzat konuştum, birçoğu 1.11 e yükseltmeyeceğini söyledi; olsun dedim, onların yerine farklı modlar ekleyerek eski hexxit-tekkit keyfini yeniden ortaya koymaya çalıştım. Çok teşekkürler herkese!

Bu arada siz sormadan söyleyeyim; zamanla eklenecek olan modlar şunlar:
-EnderIO
-OpenComputers
-Buildcraft

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu olarak bilmiyorum fakat modpaketi olarak kesin gelişir hatta az reklamı yapılsa ünlü bile olur

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 8GB RAM ne ya gözünüzü seveyim :/

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malum 165 mod olunca, biraz RAM'e ihtiyaç oluyor. Ancak ekran kartın çok iyi değilse shader kapatıp oynarsın ve bunun için de 4GB ram yeterli olabilir ama arkaplanda tüm programları kapatırsan,, java'ya 3.5 GB ram verebilirsen olur. Ama biz yine de önermiyoruz, en azından 6GB ram olmalı ve 4GB ram veya üzeri gerekli.

Bu arada sunucumuzu açtık, girebilirsiniz :) ama online modda

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Malum 165 mod olunca, biraz RAM'e ihtiyaç oluyor. Ancak ekran kartın çok iyi değilse shader kapatıp oynarsın ve bunun için de 4GB ram yeterli olabilir ama arkaplanda tüm programları kapatırsan,, java'ya 3.5 GB ram verebilirsen olur. Ama biz yine de önermiyoruz, en azından 6GB ram olmalı ve 4GB ram veya üzeri gerekli.

Bu arada sunucumuzu açtık, girebilirsiniz :) ama online modda
RAM olsa da giremezmişim zaten. ._.

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu tamam güzel emek verilmiş ancak uzun vadede çok tutacağını zannetmiyorum çünkü 4GB ve üzeri ram kaç kişide varki?

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu tamam güzel emek verilmiş ancak uzun vadede çok tutacağını zannetmiyorum çünkü 4GB ve üzeri ram kaç kişide varki?
Neden böyle diyorsun ki? Ben şahsen çevremde msi monster görmekten yeni bilgisayar toplayanları görmekten artık bir hal oldum. Alt tarafı 8 gb ramden bahsediyoruz, yani hiç olmayan bile 20 tl ye 2 gb ram takar veya 40 tlye 4 gb ram takar. Ram gerektiren tek şey bu modpack değil ki, ve birçok kişide var.