Tel-craft Yeni Bir Rpg Deneyimi

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba.Bir RPG serveri kuruyorum ve bu uyduruk bir server olmayacak.
Pluginlerimiz profesyoneldir.Lag sorunu yoktur 8 gb ram (White-List var ) şu an size tek garantim bu swnin süper olucağı.
Onkitos Krallığı
Onkitos iyi taraftandır.Sovalyeler Büyücüler Okcular vb. vardır.En Güzel Basvuru Yapan Kisi Onkitosun Yöneticisi olucaktır. O Kralın 2 lordu vardır.Bu lordlar Kralın sağ ve sol koludur. Kralın istediklerini yaparlar. Lord olmak isteyenlerden kura ile birini seçeceğiz.Pek çok kişi Lordlar ı öldürmeye çalışır.
Kradus Krallığı
Kradus kötücül ırklardır.Kinglester Krallığına her zaman düşman olup onları sevmemişlerdir.Yine dediğim gibi Kral En güzel basvuru yapan kişinin olucaktır ve bu kralın 2 lordu vardır.

Elfler
Elfler tarafsız,Ormanlarda gizlice yaşayan ırklardır. Bir Savaş olduğunda kendi bölgelerine girmeyenlere saldırmazlar ama kendi bölgelerine girildiği anda artık giren adamın sonu gelmiştir. Elfler Çok iyi okçudur.SUNUCUMUZDA ELFLERDEN OLANLARI BİR ARAYA TOPLAYIP KURA ÇEKEREK Elflerin BAŞKANINI SEÇERİZ.Sunucumuzda Elfler çoğu zaman Ormanda dolaşırlar.
Savaş Silahları ve NPC sistemi
Her savaşcının 1 sılahı vardır. Her silahın özel Güçleri vardır. Silahlar : Gardiyanın Kılıcı, Elflerin Oku , Büyücünün asası ve Efectler (efectler nedir diye düşünüyorsunuzdur efectler buyuculerın kendı asalarına bastıgı güctür . BAsmak icin önce /e list yazıp efectlere ve fiyatlarına bakın. Sonra efecti secip /ebuy efect adı yazın. örnek: /ebuy god. Elinizde Bir Sılah olmalıdır baslarken bız buyuculere bu sılahı verecegız. )
Kendi savaş geminize silahlar,füzeler,roket atarlar bile ekleyebilirsiniz.Para kazanabilmek için savaşlara katılıp yaratıkları kesmelisiniz. her savaşa katılan adama kral belli bir miktar maas vermelidir. maaşınızı sevmezseniz savaşa katılmayın ve maaş almayın.
White-List vardır.
Ad:
Soyad:
Hangi Silahı istiyorsunuz:
Kaç Yıldır RPG oynuyorsunuz:
Nickname:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ad: Karahan
Soyad: Buhan
Hangi Krallık Olacaksınız: Onkitos
Hangi Silahı istiyorsunuz: Kılıç
Kaç Yıldır RPG oynuyorsunuz: 2
Nickname: Schaffer79

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1371028762,1371027333][/DOUBLEPOST]alınıcaksın ama şimdi degil suan bakım var

yaramaz145

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:AHMET
Soyad:AKİN
Hangi Krallık Olacaksınız:Onkitos Krallığı
Hangi Silahı istiyorsunuz:Asa
Kaç Yıldır RPG oynuyorsunuz:8
Nickname:kbbdasoccer

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sen Kradus Krallığından olursan alınıcaksın onkitos krallıgında cok kisi var :(

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
var var[DOUBLEPOST=1371033248,1371031458][/DOUBLEPOST]SW EN GEC YARIN AÇILIR

turks017

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Rıdvan

Soyad:şafak

Hangi Krallık Olacaksınız: Kradus

Hangi Silahı istiyorsunuz: şovalye

kaç yıldır rpg oynuyorsun : 3ay ama iyi oynarım

nickname:turks017

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ONKİTOSTAKİ SİLAHLARIN AYNISI VAR VE SILAHINI YAZARSAN ALINDIN

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad:Kaan
Soyad:Dağdemir
Hangi Krallık Olacaksınız:onkitos kral veya lord olmaya adayım sadık ve güveniliri bi lord yada asker olucağımdan süphe duymayın
Hangi Silahı istiyorsunuz:gardayiyanın kılıcı
Kaç Yıldır RPG oynuyorsunuz:2 yıldır
Nickname:RedMoon [kızılay][DOUBLEPOST=1371040747,1371040639][/DOUBLEPOST]ayrıca sunucu mape vb yardım edebilirim elimde rpg mapde var 2 sehir 2 kalenin oldugu

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biz kendi mapımızı yapmayı düşünüyoruz ama ilgin için sagol alındın ben sana sw açılınca mesaj atarım

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
saol kardeşi skype varsa söle ekleyim benim meslegim bilisimcilikle ugrasıorum o yüzden mapı sölmistim[DOUBLEPOST=1371041323,1371041262][/DOUBLEPOST]birde bağlanırsam hiç bırakmam kapanana kadar adamlarımı v de getirim
bu arada hangi meslekde alındım ?[DOUBLEPOST=1371041540][/DOUBLEPOST]yardım etmek istiorum lütfen ne olursa yapabilirim

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
TMM BEN KURUCU DEGILIM AMA ADMINIM KURUCUYA SORDUM DÜSÜNCEKMIS EN YAKIN SÜREDE CEVAP VERİCEM

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pekala ben saten 6 senedir bilişimciyim ek meslegim maperlık 2 senedirde mc oynuorum ve adminlik vb yapiorum buildim iyidir alınmak icin deil daha cabuk acılması icin sölüorum bu aralar rpg bulmak zorlastı[DOUBLEPOST=1371042124,1371042060][/DOUBLEPOST]reklam da yapabilirim bir reklamımla 25 kisi doldurdugum oldu

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurucuyla konuştum ama kabul etmedi üzgünüm :(