[TELCRAFT][Emek Server][Timber][İpeksiSpawner][No Meslek][No Warp][Yes SUrvival][9.Gün]70 SLOt

TelciNikeman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
  • Server İp: telcraft.axitrbilisim.com:1123
  • Oyun Sıfırlanmıştır. 01.02.2015 Tarihinde Yeniden Açılmıştır. Sorunsuz Karşınızdayız. İyi Oyunlar.
  • Server Sürümü: 1.7.2-1.7.5
  • TelCraft Survival Server, Meslek Yok, Warp Yok, Market Yok, Claimde Pvp Kapalı, Full Pvp,
  • Tuzak Yasaktır.
  • Slot: 70
  • Kurucular: Nikeman, Benny261 , ZeroZombie
  • TelCraft Oyun Mapı %100 TelCraft Kurucuları Tarafından Yapılmıştır, Lütfen Emeğe Saygı Gösterin. Teşekkürler

• Oyunu Açma Sebebimiz: Size survival keyfini yaşatabilmektir. Hırs yapıp birini öldürmeyi, ölünce sinir olmayı, öldürünce mutlu olmayı, elmas bulunca havalara uçma, duygularını yaşatabilmektir. Burdaki amacımız oyuna gelen oyuncularımızın bütün duygularını tadarak eğlenerek minecraft oynamasıdır. TelCraft'ta başka sunucularda yaşamadığınız duyguları, yaşayabilirsiniz.
  • TelCraft Spawn'dan Görüntüler 2 Günde Yapılmıştır.

• Size Daha iyi hizmet verebilmek ve daha kaliteli bir minecraft deneyimi yaşatabilmek için vip satışlarımızın olması gerekiyor. Survival'a Uygun Vip kitleridir. Edit veya abartı bir item yoktur.
  • Vip Alımlarında Kullanılıcak Site: http://ozbermine.com.nu/telcraft/

• İpeksi Spawner Eklenmiştir

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski sunucu adımı güzel çalmışsınız oysa ki en saçma ismi koymuştum :/

Killzone43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawner Kırma Eklenmeli Bence Yerin Altında Büssürü Spawner var

ibrahim1234680

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server 10 Numara 5 Yıldız Süper Adminler İlgili. Ancak şu an Server Kapalı Admin Halledermisin ?

TelciNikeman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server 10 Numara 5 Yıldız Süper Adminler İlgili. Ancak şu an Server Kapalı Admin Halledermisin ?
Server şu an Açık Dostum. Görüşlerin için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1422440909,1422439294][/DOUBLEPOST]Güncel 23 Online. İlginiz için hepinize teşekkürler iyi oyunlar

Son düzenleme:

ibrahim1234680

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Serverli abiler Yönetir Derlerdide İnanmazdim Kurucuları Harbi abi Cıktı. Neyse Öptüm By Gömdüm Sy :) (By Kbt)
+ Nikemana Sözüm Yok Adamın Dibi Ama Diğer Kurucular Heleki Wiplere Ayrımcılık Var (Gaw) a Mesela.

TelciNikeman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu Serverli *****ler Yönetir Derlerdide İnanmazdim Kurucuları Harbi ***** Cıktı. Neyse Öptüm By Gömdüm Sy :) (By Kbt)
+ Nikemana Sözüm Yok Adamın Dibi Ama Diğer Kurucular Heleki Wiplere Ayrımcılık Var (Gaw) a Mesela.
Ne yaptı diğer kurucular kardeşim. Ben Nikeman ayrıca ne gibi viplere ayrılcılık yapıyorlar ? sorun bendeyse kusura bakma

ibrahim1234680

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Viplere Mute Yok Vipler Herşeyi Doğru Söyler. Viplerin Dedikleri Olur. Vip Sövse Umurlarında Deil Ben Sövsem Direk Ban (by kbt)

TelciNikeman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Viplere Mute Yok Vipler Herşeyi Doğru Söyler. Viplerin Dedikleri Olur. Vip Sövse Umurlarında Deil Ben Sövsem Direk Ban (by kbt)
Onada mute atmışlar senin ettiğin küfürler ağırlaşınca banned atmışlar öyle diyorlar oyuna geldiğinde küfür etmeyin rehberliğine devam ediceksen banını açabilirim. Sen rehberdin oyunculara örnek olman gerekirdi, doğrusu buydu aslında durduk yere mute atmıyacaksın küfür edene atıcaksın ve muhattap olmazsan karşıdaki de sana laf etmez susar

ibrahim1234680

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onada mute atmışlar senin ettiğin küfürler ağırlaşınca banned atmışlar öyle diyorlar oyuna geldiğinde küfür etmeyin rehberliğine devam ediceksen banını açabilirim. Sen rehberdin oyunculara örnek olman gerekirdi, doğrusu buydu aslında durduk yere mute atmıyacaksın küfür edene atıcaksın ve muhattap olmazsan karşıdaki de sana laf etmez susar
nikeman sen adamsın biliyorum. adam yalan söylüyor diyorki kbt bana mute atti sınırsız admin inaniyor oh vallah ne ss var ne ilgi vip dedigi dogrudur. ben ne güzel oyniyordum durduk yere geldi

TelciNikeman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
nikeman sen adamsın biliyorum. adam yalan söylüyor diyorki kbt bana mute atti sınırsız admin inaniyor oh vallah ne ss var ne ilgi vip dedigi dogrudur. ben ne güzel oyniyordum durduk yere geldi
DOUBLEPOST=1422547647,1422461575][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422622765][/DOUBLEPOST]GÜncel +++[DOUBLEPOST=1422791114][/DOUBLEPOST]upupupu

Bykarizma35

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
nikeman ben VichogameR çarımın ban'nı açarmısın özür dilerim[DOUBLEPOST=1422826425,1422826161][/DOUBLEPOST]ayrıca Gaw adam bi vip almış bende vip var bana admin felan sökmez at nikemana nedicek bakalım diyor adam vipine sonuna kadar güveniyor o küfrediyor senin önnde bide bisi yok ben onun evinin etrafını kazınca ban! adalet nerde bi sölede bulup ona sövelim ozaman

TelciNikeman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
nikeman ben VichogameR çarımın ban'nı açarmısın özür dilerim[DOUBLEPOST=1422826425,1422826161][/DOUBLEPOST]ayrıca Gaw adam bi vip almış bende vip var bana admin felan sökmez at nikemana nedicek bakalım diyor adam vipine sonuna kadar güveniyor o küfrediyor senin önnde bide bisi yok ben onun evinin etrafını kazınca ban! adalet nerde bi sölede bulup ona sövelim ozaman
VichoGameR olayı başka yerlere çekme sen serverimi bırakmak istiyorum beni banla demiştin. Neyse banın açıldı[DOUBLEPOST=1422828308][/DOUBLEPOST]Server Yepyeni Yüzüyle Açıldı. Tam Survival Servera Uygun. Gel Bir Bak[DOUBLEPOST=1422833474][/DOUBLEPOST] online [DOUBLEPOST=1422873982][/DOUBLEPOST]Serverimiz İlk gününde gel bir bak!![DOUBLEPOST=1422894335][/DOUBLEPOST] Güncel 29 Online +++[DOUBLEPOST=1422983394][/DOUBLEPOST]Güncel 29 Online[DOUBLEPOST=1423057290][/DOUBLEPOST]upupupup

Son düzenleme: