lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Buraya ubs'den anlayan arkadaşları davet ediyorum. Öncelikle konu yanlış yerde ise yetkililerden doğru yere taşımasını rica ediyorum, ben biraz bakındım açacak başka bir yer göremedim buraya açtım konuyu.

Beyler bende Vestel marka led bir televizyon var bu televizyon flaş bellekleri sorunsuz okuyor ancak usb kablo ile telefonu bağlamaya çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Farklı telefonları denedim, farklı usb kabloları denedim ancak hiçbir şekilde verim alamadım. Benim teorim telefonu usb ile bağlarken sorulan "Mtp bağlantı izni" televizyona bağlandığı zaman sorulmadığı için telefonu tv okumuyor. Biraz telefonu kurcaladım ancak bu izni kapatacak bir yol bulamadım. Samsung J7'de bu izni nasıl kapatacağımı biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca eğer bu farklı bir sorundan ötürü oluyordur diyorsanız onu da yazın deneyeyim.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sanmıyorum, telefonları bende bağlayamamıştım, sadece şarj edebiliyorum. lg markasıydı. sadece kablosuz ekran ile tel. ekranını tv'ye yansıtıp film izliyorum ^^

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
sanmıyorum, telefonları bende bağlayamamıştım, sadece şarj edebiliyorum. lg markasıydı. sadece kablosuz ekran ile tel. ekranını tv'ye yansıtıp film izliyorum ^^
Hocam işin garip yanı geçen seneye kadar gayette güzel kullanıyorduk usb kabloyu, film atıp atıp izliyordum.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başka telefonla denedin mi?

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali