Tembel Builder TyGuardian

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adım
Efe Rasim Kurtkaya
Yaşım
19
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri
HUB Skyblock Faction Creative v.b
Sahip Olmak İstediğim Yetki
Tembel , Builder , Özel , BOT , Plugin
Selam Minecraft Severler Ben TyGuardian
Ön Söz
Tembel builder nedir? Oyunculara para karşılığı ile ev yapan verdiği para kadar şekli şemali aklından uyduran. Aklındaki ev şeklini direkt oyuna yansıtan bir tiptir. Örneğin 1000 TL ye size bir evde dikebilir bir kaktüs de.1M TL Verirseniz size bir ev de dikebilir bir villa da, yani işine geleni yapan bir ağabeyimiz,
117037

Sunucu'ya eklersem bunun yararı ve zararı nedir ondan bahsedelim.

Pozitif Etkileri Şunlardır;

- Oyuncular ile yüz yüze iletişim kurarak bir interaction (Yani hikayemsi bir diyalog kurabilir)
- Sunucunuzdaki sosyal faaliyetleri arttırabilir
- Yeni ve Değişik buildler görebilir
- Ve ekonomide yeni bir sistem oluşturabilirsiniz

Negatif Etkileri Şunlardır;

- Tembeldir

117031

Ek DLC Paketleri;

- Emlakçı Tembel
- İş Adamı Tembel
- Pazarcı Tembel
- Demirci Tembel
- Karaborsacı Tembel

Sunucuda arsa oluşturarak bunları pahalı veya orta seviyedeki oyun parasına satar.
Sunucudaki yetkilileri an ve an spy gibi izleyerek onların hatası var ise kurucuya ispitler
Sunucuda spawn veya bir başka bölgede pazar oluşturarak ilginç ve nadir eşyaları satışa sunar
Bir eşya götürdüğünüz zaman bir görev veya item isteyerek eşyalarınızı güçlendirir.
Sunucuda Özel eşya oluşturarak bunu açık arttırmada sunar.

DLC Paketlerini nasıl aktif ederim? Dediğinizi duyar gibiyim. Görüşmemizde sizlere soruyorum hangilerini de yapıyim diye.

117036

İletişim Adresi;
117039
Efe Oyunda#1807

117038

Ben Efe Rasim KURTKAYA 18 Yaşındayım, Forum geçmişime bile baktığınız zaman uzun zamandır minecraft ile uğraşıyorum aslında 500 den fazla oyun oynamışlığım var ama hayal gücünü gerçekten genişleten bu oyuna diğerlerinden fazla zaman ayırdığımı rahat bir şekilde söyleyebilirim. Gerçek hayattaki kişiliğimi neden oyuna aktarmayayım ki ? Sonuçta yalanla bir yere gelemezsiniz "yok ben proyum yok ben eyfel kulesi yaparım eğeğ" gibi.

117042

Neden beni almalısınız, ben oyuncuların aktifliğini arttırabilirim sunucunun ekonomisini düzeltebilirim sunucuya yetkililerin bile dahil olabileceği aşırı eğlenceli etkinlikler getirebilirim derdiniz varsa ağlayacak omuzunuz olabilirim tabi üşenmezsem :D

Ekli dosyalar

• sdsd.png
    sdsd.png
    175 KB · Görüntüleme: 111
  • sdsd.png
    sdsd.png
    175 KB · Görüntüleme: 160
  • sdsd.png
    sdsd.png
    175 KB · Görüntüleme: 91
  • kisspng-youtube-play-button-logo-computer-icons-youtube-icon-app-logo-png-5ab067d1d569b4.65935...jpg
    kisspng-youtube-play-button-logo-computer-icons-youtube-icon-app-logo-png-5ab067d1d569b4.65935...jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 124
  • youtube.png
    youtube.png
    562.9 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Karaborsacı Tembel eklendi.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
UPDATE - Hala müsait konumdayım.

KasabaNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KasabaNetwork İle Çalıştığın İçin Teşekkür Ederiz...
117297

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Durum: Artık Müsait.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güncel: Müsaitim.

Schaffer79

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birlikte iş yaptık, şanslı olduğum için güzel bir yapı yaptı diye yalan söylemeyeceğim. Destek olun.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
DLC Paketleri güncellendi!

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Durum: Müsait Ulaşabilirsiniz

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size sorum olacak bizim Hub sunucumuz var ve siz bizimle bedava olarak çalışırsanız size tag vereceğiz ve sunucumuzda SkyWars BedWars EggWars haritaları gerektirecek Lobi ÇakmaLobi gibi buildlerde var ve siz bizimle çalışırsanız eğleneceksiniz sunucumuz beta olarak aktif olunca bizimle çalışırsanız sevinirim ve tek çalışmayacaksınız ekip arkadaşlarıda bulursak onlarda sizinle çalışacak Ulaşmak isterseniz discordum: CelalBey#1350