|TerraGolium| Kişisel Fizik ve Yapay Zekası Olan Golemim (Eklenti)

LaxTirrek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Golemin bedenini oluşturan plugin harika, yapay zekayı oluşturan plugin ayrıca harika. Bende komut blokları ile yapay zeka yapıyordum engelli zeminde yol bulması konusunda yardım edebilirim istersen.
Teşekkür ederim ancak zaten belli bir temeli var yine de eksik olma :)

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim normalde daha fazla skilli var ama hepsi tam oturtulmamış sağol :)
Golemlere şöyle bir özellik ekleyebilirsin, İkiz Golem özelliği kullanıldığında birbirlerini takip edip en yakın Entity'e saldırı ve en yakın Mob'a saldırı, Attack ise kendi parçalarını fırlatıp geri dönmesi olabilir, az önceki özellikleride kullandırtabilirsin tabii, şansa göre olabilir bu, yani chance göre olabilir, olmaz ise birbirleri ile savaşıp kazanan Golem'in hasarları ve canları artabilir. İkiside aynı anda ölürse Dead Effect çıkabilir. Zor bir iş olabilir ve bana göre güzel olabilir fakat dediğim gibi zorluğu da vardır sanırım, istersen bu özelliği yapabilirsin ama oluyorsa ve Boss Bar eklenebilir.

LaxTirrek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Golemlere şöyle bir özellik ekleyebilirsin, İkiz Golem özelliği kullanıldığında birbirlerini takip edip en yakın Entity'e saldırı ve en yakın Mob'a saldırı, Attack ise kendi parçalarını fırlatıp geri dönmesi olabilir, az önceki özellikleride kullandırtabilirsin tabii, şansa göre olabilir bu, yani chance göre olabilir, olmaz ise birbirleri ile savaşıp kazanan Golem'in hasarları ve canları artabilir. İkiside aynı anda ölürse Dead Effect çıkabilir. Zor bir iş olabilir ve bana göre güzel olabilir fakat dediğim gibi zorluğu da vardır sanırım, istersen bu özelliği yapabilirsin ama oluyorsa ve Boss Bar eklenebilir.
Kendi parçalarını fırlatıp geri dönmesi fikri güzelmiş ve istediğim sayıda golem çağırabiliyorum golemler instance system mantığı ile çalışıyor, teşekkürler.

Gizliİnsan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Golemin bedenini oluşturan plugin harika, yapay zekayı oluşturan plugin ayrıca harika. Bende komut blokları ile yapay zeka yapıyordum engelli zeminde yol bulması konusunda yardım edebilirim istersen.
ByNovemin mjolnir tarzı bir şey yapıyorum. Daha doğrusu armorstandi kendime doğru çekiyorum. Engelli zeminlerde yol bulmasında ve yardımcı olabilirsen bulunduğu bir konumu labirent gibi çözüp en kısa hangi yolla bana ulaşabilirse o yolu seçmesini ayarlayabilir miyiz?