Terraria'da gökyüzü biome u var mı?

En iyi cevaplar
0
3-4 sene falan önce bi defa terraria oynayıp anlamayıp bırakmıştım dün geri döndüm. Bir yerde yazmışlar Gökyüzü biome'u var diye, bende bir uzun ağacın tepesine çıkıp oradan toprakla gökyüzüne çıkmaya başladım aynı minecrafttaki gibi. Sonra baya bi yükselince hava kararmaya başladı ve birden uçan bir balık sürüsü üstüme doğru geldi beni düşürdüler ama eğik ve kesik bir biçimde gidiyordum o yüzden yere düşmedim sonra deniz kızı geldi bana saldırdı düştüm ve öldüm. Sorum şu terraria'da gökyüzü biome'u var mı yoksa forest biyomunun yukarılarına mı eklemişler bu mobları?
not: düz yukarı gitmedim yönde değişitrdim ama bir şey yok gökyüzünde

Speedwagon

“False hopes are more dangerous than fears.”
En iyi cevaplar
0
Gökyüzü biyomu dedikleri şey sanırım uçan adaların olduğu kısım oluyor. Gökyüzü biyomu diye bir şey yok uzay var. Büyük dünyalarda 950 ,orta dünyalarda 700 ve küçük dünyalarda 425 feet yukarıda bulunur. Uzayda Harpyler çıkar ve zor moda geçtiğinde Wyvernlerde çıkmaya başlar. Senin balık dediğin Harpy ve Harpyler Yunan ve Roman mitolojisinden yaratıklardır. Harpyler insan yüzüne sahip (genelde kadın yüzüdür.) büyük kuş vücutlu canlılardır.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Starbound oyna ona o tip yerler var

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi