Tetacraft Web Sitesi İçin Kayıt Sistemi Yapana Kuruculuk Vericem

Emrenll

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba arkadaşlar minecraft sunucum için authme kayıt sistemi yapana kuruculuk vermeyi düşünüyorum birçok script denedim hiçbirirni çalıştıramdadım iletişim live:emreunll89=skype [email protected]= eposta

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Kurucu vericem ne abi ya bıkmadınız mı artık böle yetkili gruplarını herkese vermekten? Kurucu dediğin bir kişiye verilir ya benim gibi tek kişi yöneteceksin ya da doğru düzgün bir ekip kuracaksın. Paran varsa ücretli bir script al kurulumuda onlara yaptır derim. Yok isede mc.tc alabilirsin sana yeterli olur. Batihost her konuda yardımcı olacaktır. Başarılar..

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurucu vericem ne abi ya bıkmadınız mı artık böle yetkili gruplarını herkese vermekten? Kurucu dediğin bir kişiye verilir ya benim gibi tek kişi yöneteceksin ya da doğru düzgün bir ekip kuracaksın. Paran varsa ücretli bir script al kurulumuda onlara yaptır derim. Yok isede mc.tc alabilirsin sana yeterli olur. Batihost her konuda yardımcı olacaktır. Başarılar..
Kardeş senin site scriptinde 1 aya http://xsunucum.com/ un olacak istersen yeni script ayarla kendine.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Skripti yazan BerkPw adlı arkadaşımızdan alıcaz.

Alacaksında @Berk sana Script'i farklı kişilere satman yada senden hizmet satın alanlara ücretsiz sağlaman için izin veriyor mu? Ek olarak benim kullandığım script, site, domain, ssl vb. seni niye ilgilendiriyor? neden değiştireyim? mesajımda kendi sitemden bahsetmediğim halde oraya nası vardın anlamış değilim. Bu ara da craftweb kullanan birçok kişi var herkese tek tek "kullanmayın o xsunucumun" diyemezsiniz ki dediğim gibi buda sizi hiç ilgilendirmez. Zaten böyle birşeyede hakkınız yok.

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar olanlardan haberim yokdu sadece xsunucum.com un ismini kirletmek için yapılmış bir oyundur böyle bir şey yok yazılan şeylere inanmayınız
Not: Olaylardan öncesine kadar hesabı 3 kişi kullanıyorduk.

Alacaksında @Berk sana Script'i farklı kişilere satman yada senden hizmet satın alanlara ücretsiz sağlaman için izin veriyor mu? Ek olarak benim kullandığım script, site, domain, ssl vb. seni niye ilgilendiriyor? neden değiştireyim? mesajımda kendi sitemden bahsetmediğim halde oraya nası vardın anlamış değilim. Bu ara da craftweb kullanan birçok kişi var herkese tek tek "kullanmayın o xsunucumun" diyemezsiniz ki dediğim gibi buda sizi hiç ilgilendirmez. Zaten böyle birşeyede hakkınız yok.
Kqrdeşim kusurabakmayın olaylarda eski ortqğım tarafından yapılmış bir oyundur eğer scripti satın alsam bile benden öncekilere karışmaya hakkım olmaz.

Dolandırıcının tekisiniz siz Skripti basklarından dolandırarak alıyorlar birine kırdırıp ioncube vs sonra satıyolar banada sattılar ve skripti vermediler İnanmayın Bunun gibilerine
Kqrdeşim adam gibi konuş dolandırıcı falan siz hayırdır. Birde kimi dolandırmışım şimdiye kadar açıkla.

Dolandırıcının tekisiniz siz Skripti basklarından dolandırarak alıyorlar birine kırdırıp ioncube vs sonra satıyolar banada sattılar ve skripti vermediler İnanmayın Bunun gibilerine
Bide ioncube demişsin başkasına yaptırmama gerek yok bizde yapabiliyoruz ama öyle boş şeylerle uğraşmıyorum.

kiricisamet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ban yardım sitede lütfen yapmaıom dc adresim Samet KIRICI#6770