TF2'nin unusual krizinden para (108 lira) kazandım.

zeKreumat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2019, Temmuz 26'da valve yeni bir güncelleme ile geldi , kasa eklerken büyük bir hata yapıp 1. ve 3. nesil şapka çıkan kasaların hepsinin unusual çıkarma oranını %100 yaptı. Bug 6-7 saat içerisinde kapatılsa bile insanların envanterinden unusualları silme gibi bir olay veyahut silip geri ödeme olamazdı. Bundan ötürü tf2 resmi twitterinden açıklama yaptı. Eğer buglu unusual unboxladı iseniz bu takas edilemez ve pazarlanamaz olacaktır. Ben ise valve'ın unusual silme gibi bir hamle yapmasından korktuğumdan ötürü sadece bir adet buglu unusual unboxladım ( tam da engineer'a çıktı kendi mainime). Yaz indirimlerinde kendim aktif olarak kullandığım unusualı satıp oyun almıştım hatta eşyalarımı bile satmıştım ondan ötürü takas edilemez ve pazarlanamaz olsa bile sadece 20 lira gibi bir fiyata sürekli kafamda kalacak kalp efektli bir unusualım olmuştu. Bunun mutluluğu geçerken tf2 yeni bir açıklama ile geldi; ilk unboxladığınız ( eğer kutu açmayıp hepsini marketten aldıysanız buglu unusualları ilk aldığınız için) unusual artık markete SATILABİLİR ama sadece ilkinci. Bu da şu oluyor, en düşük fiyatlı kozmetik unusual 90 lira. Benim tek ve ilk unusualım 140 liradan başlıyorken 124 gibi bir buy order(sipariş fiyatı, anında eşyanızı satabileceğiniz fiyat) fiyatına direk sattım.
Bu sayede 108 lira kazandım vergileri çıktıktan sonra. Unusual'ı 10 liraya nametagleyip boyamıştım. Unusual'a 30 lira gibi bir para ödedim yani. Aslında 78 lira kazandım da diyebiliriz.

SAT. Çünkü insanlar buy order fiyatlarına unusuallarını satmaya başladı, kimsenin marketten unusual alcağını sanmıyorum çünkü masum ve yeni kişiler dışında herkes şöyle düşünecek ki "yav kardeşim bunlar 30-40 liraya almış ben niye bunlardan 140 liraya alayım. Bu vakitte unusual toplanmaz" bu sebepten ötürü buy order fiyatına sat. Eğer kafanda hala bir unusual taşımak istiyorsan tabii ki saygı duyarım ama gerçekten buy orderler yerlerde gezmeye başlamadan sat. Sen kâr edersin. Kafana bir strange şapka bile alsan paraya ihtiyacın olduğunda hızlıca satmak daha kolay olacaktır.

132545[/ATTACH]
-
capture-20190817-153641.png

capture-20190817-151249.png

capture-20190817-153238-horz.jpg

Son düzenleme:

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Anomaly diye bir youtuber videosunu yapmıştı bende ordan biliyorum.

132595