The Forest | Ana Şeyler

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
TheForest01.jpg

The Forest
Selamlar, yeni bir konu ile karşınızdayım.
Nedir
The Forest arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz güzel bir hayatta kalma oyunudur. Oyuna başladığımızda düşmüş bir uçakta uyanıyoruz ve hikayemiz başlıyor. The Forest'ın asıl amacı adada kaybolan çocuğumuzu bulmak. The Forest'ı kesinlikle arkadaşlarınızla oynayın. Gerçekten eğlenceli oluyor. Ayrıca The Forest sadece bir hayatta kalma oyunu değil, bana göre bir inşa etme oyunudur da. Çünkü oyunda en eğlendiğim kısımlardan bir tanesi bir şeyler inşa ettiğim zamanlar oldu. Cidden çok çeşit şey var. İsterseniz ağaç ev yapabiliyorsunuz, isterseniz denizin üstüne ev yapabiliyorsunuz ve normal olarak direk karaya da ev yapabiliyorsunuz. Hatta ve hatta ağaç evlerden 4-5 tane yapıp hepsine bir köprü koyup koloni bile yapabiliyorsunuz.
Açlık, Susuzluk
Aç kalmamak için adada bulunan yerlileri öldürüp yemeniz lazım. Tabii daha fazla çeşit var. Mesela balık veya tavşan da öldürüp yiyebilirsiniz. Susuz kalmamak için kaplumbağa öldürüp kabuğunu almanız lazım. Daha sonra ondan bir su yeri yapıp yağmur yağdığı zamanlarda o kabuğun içine su dolmasını sağlamanız gerekiyor. Tabii su için de alternatifler var. Mesela gazoz da içebilirsiniz. Gazozlar genellikle bazı madenlerde ve oyunun en başında çıkıyor. Ayrıca bunların dışında üşümemeniz de gerekiyor. Üşürseniz canınız azalıyor. Siz en iyisi geceleri ya uyuyun ya da sıcak ateşin karşısında keyif çatın.
Madenler
Madenlerde çok güçlü düşmanlar oluyor genelde. Bunun için size tavsiyem oyunu tek başınıza oynamayın. Ama madenlerin güzel bir yanı da sizlere güzel şeyler veriyor. (Yemek, Su, Para vb.) Bunun için madenler hem iyi hem kötü diyebiliriz. Ayrıca girdiğiniz bir madeni ölümüne lootlayın. İleride çok işinize yarıyor haberiniz olsun.

Üretim

Oyunda üretim çeşitliliği gerçekten çok fazla. Bir şeyin nasıl üretileceğini öğrenmek için el kitapçığınızı açabilir veya bu siteye gidebilirsiniz. Oyunda bana göre en güzel şeylerden bir tanesi yakılabilir balta. O balta sayesinde madenleri rahat bir şekilde dolaşabiliyor insan. Ayrıca üstünüze zırh üretmeyi kesinlikle unutmayın. Çünkü siz geliştikçe sizin karşınıza çıkan yerliler de güçlenecektir.

Evet bir konunun daha sonuna geldik. Kısa bir konu oldu farkındayım ama yapacak bir şey yok. İyi forumlar!

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kisa ve oz bi anlatim olmus :lol: eline saglik
(oyunu gece oynayin bence :D )