The Hunter 2012 !!Süper!!

Oyunu Beğendinizmi?

• Muhteşem

Kullanılan: 1 50.0%
  • İyi

Kullanılan: 1 50.0%
  • Ehh idare eder

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hiç güzel değil

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bugün size pek yeni olmasada avcılık simülasyonu üzerine kurulan bir oyunu anlatacağım.
""Yorumlarınızı beklerim""
Kısa Bir Özet:

"www.thehunter.com" bu siteden üye oluyorsunuz (Türkçe Dilinide eklediler aslında şaşırtıcı çoğu oyunda Türkçe olmazdı :) )

Hayvan Bulmak:

Hayvanları bulmak için farkı rezervelere gidiyorsunuz tab tuşuyla elinize ipad gibi bir alet alıyorsunuz hangi rezervdeseniz ordaki hayvanların ayak izle ve dışkısı (kakası xD) ve hayvanların sesleriyle yerini belirliyorsunuz (hayvanları çağırmak için düdüklerini kullanabilirsiniz.) oyunda huntermateyle ayak izlerini inceleyince koyu ve upuzunsa yakınlarda demek hayvana yaklaştığınızda sakın koşmayın eğilerek gidinki ayı ve moose hariç diğer hayvanlar sizden kaçar.

Hangi Hayvanlar Var ?:
Rezervlere özel hayvanlar var
Rezervler:

Whitehart Island>>>>>>Kanada Geyiği (Elk), Kara Kuyruklu Geyik, Hindi, Çakal ve Ak Kuyruklu Geyik
Logger's Point>>>>>>>>Katır Geyiği, Sülün, Yaban Domuzu, Çakal ve Ak Kuyruklu Geyik
Settler Creeks>>>>>>>>Kanada Geyiği (Elk), Yaban Domuzu, Hindi, Ak Kuyruklu Geyik ve Kara Ayı
Redfeather Falls>>>>>>Ak Kuyruklu Geyik, Sığın (Moose),Kara Ayı,Kanada Geyiği (Elk) ve Kara Kuyruklu Geyik
Hirschfelden>>>>>>>>>Kızıl Geyik,Karaca,Sülün ve Bayağı Yaban Domuzu
Hemmeldal>>>>>>>>>>(Yeni eklendi bu rezerv)>Sığın (Moose),Karaca ve Boz Ayı (İskandinav ülkelerinden esinlenmişler.)
Ben karnem iyi olduğu için 300. bolt action rifle silahını ve 3 aylık lisans alıcam sizde eğerki gelmek isterseniz haritama oyunda adım VorBow (burdakiyle aynı :p)
Ayı avlerken ayı yem varili alıyorsunuz bunu yemle dolduruyorsunuz yemle doldurup gizleniyorsunuz gelincede ateş ediyorsunuz bence uzaktan vurmak istiyorsanız .300 bolt action rifleyi almalısınız (bence) çünkü mermi hem uzağa gidiyor hemde dürbünü epey yaklaştırıyor.
Moose ve ayılar size saldırabilir.
Mooseun daha çok erkeği siz koşmadan sessizce yaklaşırsanız sizi fark ederse boynuzlayabilir.
Ayıda sessizce yaklaşırsanız size saldırıyor bana bir kere saldırmaya kalktı kafasından vurdum :)
3 aylık lisansı alayım rehber videouları çekicem
Kısayol Tuşları ve Bazı İpuçları:
Önemli tuşlar şunlar:
"c" tuşuyla koşulur
"space" tuşuyla silahta nişanı alırken hedefe kitlenir
"sağ mouse" nişan alır
"sol mouse" ateş eder
"r" tuşuyla mermi değiştirir
"ctrl" eğilir sürünür ayağa kalkar
İpuçları:
emŞ ile tripod ground blind ve tree stand ile bir yere gizlenip hayvanları yanınıza çağırıp öldürebilirsiniz.
Yarışmalara katılarakda emŞ kazanabilirsiniz.
Hayvan öldükten sonra fotoğraf çekebilirsiniz ve nereden kaç metreden vurmuşsunuz bakabilirsiniz.
Birden fazla kişiyle (multiplayer) oynanabilir.Buda yeni eklendi

Görseller:
Bir ayı resmi adam öldürmüş ve çekmiş:
Kara ayı:

Boz ayı:

Sığın (Moose)

Kara Kuyruklu Geyik:
http://resim.****************/upfiles/1164025/4704B4B4C7FF4177BEC88B3E4585D099.jpg
Hindi:
[DOUBLEPOST=1371145991,1371120959][/DOUBLEPOST]Beyler kimse bakmıyormu yada baktıysanız bi yorum atın 20 sn sürmez

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Grafikler çok gerçekçi.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet oynuyorsan söle 3 aylık aldım beraber oynarız?

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçen indirdim ama nasıl oynayacağımı anlamadım. Yardımcı olursan sevinirim. :)

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam oyundaydımda k.b. ben tanıtıma yazdım nasıl bulunacağı felan eğerki yinede tam kavrayamadıysan özele gel

Bu arada ankete oy verirsen sevinirim :)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi bu oyunda multiplayer oynayabiliyor muyuz?[DOUBLEPOST=1371482159,1371482074][/DOUBLEPOST]Sen oyun kur ben geleyim

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam kuruyorum adım VorBow sende tek mule deer açık olduğu için logger pointi açıyorum sen mule deer ben yaban domuzu

Adın ne oyunda ?

Açtım bekliyorum gel[DOUBLEPOST=1371546515,1371482942][/DOUBLEPOST]3 Aylık lisans aldım ve bir kaç hayvan buldum size resimlerini atıyım :)

Elk:

Kara Ayı(Tarçın Renginde) :

Yaban Domuzu:

Moose(Sığın) :

Kara Ayı (Siyah Renkte) :

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hacı indirme işlemi var 1.24 GB lık o bitsin sen bana öğret şu oyunu merak ettim.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam o indirme değilde patch skype varsa özelden at ayı avlamaya gidicem birazdan bekliyorm

Özelden adını yaşını felan da atda ona göre konuşak

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mic yok bende. Oyunda yazamıyor muyuz? Yaşım 16 bu arada. Bak ss vereyim bi indirme var pencerenin başında Expansive Worlds Launcher yazıyor.[DOUBLEPOST=1371554046,1371553868][/DOUBLEPOST]SS :
fghg.png

Coolhands11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Deer Hunter yada Hunt Unlimited'i tercih ederim.Daha az sabır daha çok av ve daha çok malzeme var bu oyunlarda.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok böle indiricek kardes

cool:Kalite meselesi

onur113

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunu oynucamda indiriom %55 oldu benle oynuan ?

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yalnız ben epeydir oynamıyorum okul açıldı bitti zaten süresi düzgün oynamak istersen para yatırıcan her şeyi vurmak için

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna heveslendim ama sistem gereksinimlerini söyler misin ?
Belki benim pc kaldırmaz oyunu ..