The Massacre - [A]way [F]rom [K]eyboard

Klanımız Sizce İyimi?

• Evet

Kullanılan: 15 42.9%
  • Hayır

Kullanılan: 11 31.4%
  • Orta Derece

Kullanılan: 6 17.1%
  • Sayılır (İyi Bir Klan Olabilmemiz İçin Bize Tavsiyeler Verirseniz Sevinirim)

Kullanılan: 5 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    35

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discord sunucumuzun hazırlıkları tamamlanmıştır, sunucuya katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Ek olaraktan, sunucunun yeni olduğunu unutmayınız. Kısaca sunucuya girdiğinizde aktiflik vb. yetersiz görünüyorsa direktmen ayrılmaktansa aktifliği muhabbet açarak kendiniz yaratmaya çalışınız. Böylelikle insanların sunucuya olan ilgisi artacak ve aktiflikte fazlalaşacaktır.

discord.me/themassacre

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Topluluğu kalıcı olarak kapatmış bulunmaktayız, bu sefer cidden son olucak :'D farklı projelerde görüşmek üzere.

Konu kilidini açık bırakıyorum hatıra amaçlı.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Topluluğu kalıcı olarak kapatmış bulunmaktayız, bu sefer cidden son olucak :'D farklı projelerde görüşmek üzere.

Konu kilidini açık bırakıyorum hatıra amaçlı.
ne demek kapatmış bulunmaktayız
biz adamlarımıza öyle bir talimat vermedik

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kemik kitlemizle ve resmi turnuva derneğimizle birlikte PUBG & Apex Legends vb. (Mobil Platform) oyunlarında aktifiz, aramıza katılmak isteyenler özelden bana ulaşabilir.

Klan ile bağımsız bir oluşumdur, geri dönmemiz söz konusu değil.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Kemik kitlemizle ve resmi turnuva derneğimizle birlikte PUBG & Apex Legends vb. (Mobil Platform) oyunlarında aktifiz, aramıza katılmak isteyenler özelden bana ulaşabilir.

valo yok mu

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kısa süre içerisinde Apex Legends Mobile dünya kulüp sıralamasında ilk 30 içerisine girmeyi başarabildik. Bu oluşumun altyapısını bilgisayar oyunlarına ve mobil sektöre uyumlu şekilde yeniden düzenleyip uygulayacağız. Destek çıkmak veya kadroya dahil olmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler.

Son düzenleme: