The Seven Deadly Sins

DaphneTheDaisy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba! Öncelikle burada yeniyim ve Netflix te The Seven Deadly Sins izleyen var mı bunu öğrenmek istiyorum 3. sezon gelcek mi? Mobil Oyun çıkacak mı? Favori bölümünüz hangisi? Türkiyede izleyen o kadar az insan var ki sanırım hiç biri de çevremde değil ve bu sorularıma da cevap bulamamak beni çok üzüyor :(

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bekle gör acelen ne

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhaba! Öncelikle burada yeniyim ve Netflix te The Seven Deadly Sins izleyen var mı bunu öğrenmek istiyorum 3. sezon gelcek mi? Mobil Oyun çıkacak mı? Favori bölümünüz hangisi? Türkiyede izleyen o kadar az insan var ki sanırım hiç biri de çevremde değil ve bu sorularıma da cevap bulamamak beni çok üzüyor :(

Şahsen ben izlemiyorum. Ancak izleyen tanıdıklarım var. İstersen tanıştıralım sizi? Onlar da senin gibi. :1:

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
güzel anime izle özellikle 1. sezonu

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Güzel anime bence. Yeni sezon çıkacak diye bir haber yok ama bence çıkmaz çünkü anime final yaptı zaten. Prisoners of the Sky adlı filmi de çıkınca ben umudu kestim. Mobil oyun yolda geliyor

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Güzel anime bence. Yeni sezon çıkacak diye bir haber yok ama bence çıkmaz çünkü anime final yaptı zaten. Prisoners of the Sky adlı filmi de çıkınca ben umudu kestim. Mobil oyun yolda geliyor
yeni sezon gelecek.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeni sezon gelecek.

Verdikleri videoda Estarossa görünüyor fakat en son, Escanor Estarossa'ya tek attı diye hatırlıyorum. Ayrıca on emirden bir sürü kişi görünüyor ki yenilmişlerdi. Sahte olma ihtimali var çünkü kaynak verilmemiş. Ayrıca müzik önceki sezonun müziği.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Verdikleri videoda Estarossa görünüyor fakat en son, Escanor Estarossa'ya tek attı diye hatırlıyorum. Ayrıca on emirden bir sürü kişi görünüyor ki yenilmişlerdi. Sahte olma ihtimali var çünkü kaynak verilmemiş. Ayrıca müzik önceki sezonun müziği.
hayır kaynak yalan değil myanimelist'ten bahsediyoruz. ekim 2020'de geliyormuş sanırsam, bölüm olarak mı movie olarak mı bilmiyorum ama.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Son sezonunu yarıda bıraktım, sarmadı. Ama diğer sezonlar iyidi. Öneririm. Sonunu izlemek için büyük bir çaba harcamak zorunda kalacağım :/