Yardım The Witcher 3 çok garip bir bug var çözümünü bulamadım yardım lazım!

givecraft12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle selamun aleykum arkadaşlar.
The Witcher 3 uzun zamandır oynamak istediğim bir oyun fakat garip bir hata var bilgeseyarımda çözemedim internette bulamadım çağrasini ve nasıl araştırmalıyım onu da bilmiyorum bir tık acemiyim bu forum işlerinde 2 gündür yırtındım ama çözümünü bulamadım malesef.
Bug şu arkadaşlar en sona görseli de atacağım...
Oyunda oyuna girerken menü ekranında oyun içinde komple bir görüntü var ekranın tam ortasında daire(nişangaha benzeyen bir daire) var
ve bu oyunun sesisyle hareket ediyor hareket dediğim daire nin içinde noktalar çıkıyor sesin şiddetine patlamasına göre (oyun içi ses)
bilgseyarıma ekstra bir şey kurmadım en sonunda yeni bir masaüstü açtım düzeldi başta sonra gene bozuldu denetim masası görev yöneticisi vs bakınıyorum bir şey yok
Ya şu müzik videolarında şu ses şeyi oluyor ya adını bilmiyorum sesle beraber patlıyor hareket ediyor sese göre sanki ondan kurdum bilgeseyara ama kurmadım ve benden başkası kullanmıyor.
Oyunu bir türlü düzeltemedim yeni masaüstü kurdum oyunu komple sil yükle yaptım steamdan dosya doğrulama yaptım her şeyi denedim ama hayır düzelmiyor malesef.
Bence benim bilgeseyarda bir şey var ve ben daha ona erişemedim çünkü oyunun ayarlarıyla oynanmadık yer bırakmadım.
Şimdi göreseli atıyorum.

Gördüğünüz gibi ortada kocaman şu garip şey var sesde patlama bişi olduğunda o darienin içinde noktalar bilmem neler çıkıyor yani sese karşılık veriyo.
Kendim çok cahil hissettim ama bunuda internette nasıl araştırmam gerektiğini bulamadım yardım ederseniz çok müteşekkir kalırım.
Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.