>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Yorumlarınızın bildirimleri gelmedi arkadaşlar, yeni görüyorum, ilgilenemedim kusura bakmayın
Herkesin bayramı kutlu olsun, nice mutlu bayramlara,

mumblerapper

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Paket elime bugün geçti.

intel pentium iv 2.4 ghz işlemci
2 GB Ram
Sapphire Ati HD 4350 512MB ekran kartı olan sistemde;

+50fps oynuyorum arkadaşlar. FPS sorunu yaşatmıyor. Ellerine sağlık. :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
TheLegend hocama saygım var onun paketlerini inceleyerek öğrendim ben birçok şeyi.

ama yine de hazır paketlerin boş sunucu açan insanların sayısını çoğalttığını düşünüyorum. Ne kullandığını bile bilmeyen iqless bir kitle dünyanın en iyi paketini kullansa bile bi iş beceremez.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
TheLegend hocama saygım var onun paketlerini inceleyerek öğrendim ben birçok şeyi.

ama yine de hazır paketlerin boş sunucu açan insanların sayısını çoğalttığını düşünüyorum. Ne kullandığını bile bilmeyen iqless bir kitle dünyanın en iyi paketini kullansa bile bi iş beceremez.
En yararlı yönünü zaten kendin söylemişsin. Sende inceleyerek öğrenmişsin. Bende zamanında inceleyerek, deneyerek öğrendim.
Senin ve benim gibi şu an kendi eklentisini yazabilen yüzlerce insan var, zamanında tek bir plugin paketi incelemesiyle başlayan.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Plugin paketlerine özel site açmışlar, yeni görüyorum. Bir v7'ye bakın, bir de şunlara bakın. Fiyat uçukluğuna bakın, yazık.
Konuda ne yazdıysam her biri geçerli.

132091

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
hiçbir kullanıcıdan tek bir şikayet bile alınmadı, hiçbir üyeden tek bir tepki bile alınmadı,
Alınan tek tepki, fiyatın ucuzluğuydu. Bu yüzden v7.

2012'den beri ilk defa görüyorum bu forumda fiyatı ucuz ve güzel diye tepki alan bir paket, eminim sizde öyle.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her şeyi ile dahil muhteşem bir paket ve tamamen hazır 3 map ile beraber HAZIR SUNUCU sadece 30tl
Diğer paketlerin fiyatını ve bu paketin farkını çoktan biliyorsunuz, neyi bekliyorsunuz!

tek paket fiyatı mı 30 yoksa üçü birlikte mi 30? üçü birlikte 30 ise bu show olur ama yine de merak ettim :D

ByExpert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl ulaşabilirim ? Forum mesaj bölünden yazdım .

TheLegend<<#6052

Dc den eklemeye çalıştım kullanıcı adı yanlış diyor.

ByExpert [Emre]#5138